Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
АВСТРІЯ

АВСТРІЯ


Офіційна назва- Австрійська Республіка
Столиця – Відень.
Площа – 84 тис. км2. Складається з 9 земель.
Населення – 8,15 млн (липень 2001).
Мова – німецька.
Грошова одиниця – євро.
Релігія - католики – 80 %, протестанти – 9 %, православні – 3 %, мусульмани – 2 %.
Обмін валют. Ввезення і вивіз національної і іноземної валюти не обмежене.
Час роботи банків: понеділок, вівторок, середа і п’ятниця з 8.00 до 12.00 і з 13.00 до 15.00. У четвер з 8.00 до 12.30 і з 13.30 до 17.30.
Обмінні пункти є в кожному аеропорту і на залізничних вокзалах (працюють з 8.00 до 22.00), поміняти гроші можна і в автоматах.
У готелях і ресторанах можна розплачуватися кредитною карткою, проте цю можливість і тип картки слід заздалегідь уточнити.

Святкові і неробочі дні :
1 січня – Новий рік, 6 січня – день Трьох Святих, 1 травня – День праці, 15 серпня – перша Пречиста, 26 жовтня – День ухвалення парламентом Закону про нейтралітет Австрії (1955 р.), 1 листопада – День Всіх Святих, 8 грудня – Зачаття Діви Марії, 25 грудня – Різдво, 26 грудня – День святого Стефана. А також дні релігійних свят.
Час - відстає від київського на 1 годину.
Віза - шенгенська.
Митний контроль. Дозволене безмитне ввезення: сигарет – 400 шт. або сигар – 100 шт., або тютюну – 500 г., вина – 4 л, міцних алкогольних напоїв – 2 л, духів – 100 мл, туалетної води – близько 600 мл. Можливе ввезення подарунків або інших товарів на суму до 235 євро.
Заборонений вивіз: без спеціального дозволу предметів і речей, що представляють історичну або художню цінність.
Санітарний і ветеринарний контроль. Туристам сертифікат про щеплення не потрібен. При ввезенні домашніх тварин необхідно пред’явити ветеринарне свідоцтво.
Екстрені телефони: Пожежна служба – 122, поліція – 133, швидка допомога – 144.
Зв'язок: Усі види телефонного зв'язку платні. Розмова з готелю набагато дорожча, ніж з телефону-автомата.
Телефони - автомати розташовані в готелях чи поблизу від готелів, у всіх курортних містах.

Додаткова інформація про особливості країни і її жителів.

Покупки.
У будні магазини працюють з 8.00 до 18.00. У суботу – до 13.00. Кожну першу суботу місяця магазини продовжують торгівлю до 17.00.
Медичне обслуговування платне. Лікарі і аптеки є у всіх містах, округах і крупних населених пунктах.
Чайові. У ресторані – 5-10 % суми рахунку.
Туризм. Різноманітність ландшафтів і відносно високі середньорічні температури роблять подорож по Австрії привабливим у будь-який час роки.
Лижний спорт взимку, гірський туризм влітку і інші види активного відпочинку привертають до Австрії до 19 млн. відвідувачів щорічно. Гірськолижний сезон триває до середини квітня.
Природні умови. Велику частину території займають Східні Альпи (вища точка – гора Гросглокнер, 3797) і їх передгір’я.
У країні досить багато гірських озер. На заході Австрії належить частина великого і глибокого Боденського озера, на сході – велика частина крупного мілководого озера Нейзідлер-Зе. Річки належать басейну Дунаю.
Заповідники: Нейзідлерзе-Зевінкель, Карвендельбірге та інші.
Транспорт.
Автомобільний транспорт. Там, де немає залізниці, вельми розвинено автобусне сполучення. У будь-якому аеропорту, на крупних вокзалах і в прокатних фірмах можна оформити оренду автомобіля. Основні умови – наявність водійських прав (бажано міжнародних) і кредитної картки (для оренди автомобіля марки ”Mersedes” ”E” або ”С” класу треба мати дві картки). Дійсні водійські посвідчення і права на водіння автомобіля майже всіх країн (але бажані міжнародні). Мінімальний термін оренди – три дні. Для іноземних автотуристів при перетині кордону митні документи на автомобіль не потрібні. Для автомобілів обов’язкова страховка (зелена картка).
Можлива оренда велосипеда.
Залізничний транспорт. Південний залізничний вокзал розташований в межі Відня.
Переміщення на комфортних потягах і швидко, і дешево, оскільки широко застосовуються пільгові тарифи. Австрійська федеральна залізниця відома точністю руху потягів.
Водний транспорт. Головні річкові порти: Лінц, Відень.
Суспільний транспорт: метро, трамваї, автобуси. Проїзні квитки на громадський транспорт можна купити в касах попереднього продажу Vorverkaufsscheine, в тютюнових кіосках Tabak-Traafik, а також в касах-автоматах.
Поліцейські правила. Загальні для європейських країн.

Кухня. Віденська кухня – єдина в світі, що носить назву міста, а не країни або регіону. Її страви мають походження зі всіх країн колишньої монархії і є смаковою і видовищною насолодою. Віденські кафе – це оазиси затишку, де можна збиратися з друзями, розмовляти і ласувати смачними віденськими тістечками.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"