Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
ТУНІС

ТУНІС


Блакитні води Хаммаметської затоки, блакитні простори Сусса, піщані пляжі Джерби, червоні коралові рифи Табарки, яскраві фарби зелених оазисів жовтої Сахари і строгі силуети масивів Атласу – все це Туніс, один з найпопулярніших курортів Середземномор’я. Тут поєднуються численні культурні багатства, що залишилися від колишніх цивілізацій – пунічної, римської, арабської, західної.
Географія, площа, ландшафт країни. Туніс розташований на північно-східному краю Африки, в центрі середземноморського басейну. Він розташований між 30 і 37 градусами північної широти і омивається на півночі і на сході Середземним морем. Протяжність узбережжя – 1200 км. На заході і південному заході Туніс граничить з Алжіром, на південному сході – з Лівією.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КРАЇНУ


Офіційна назва - Республіка Туніс
Столиця - Туніс
Населення 8,88 млн. осіб
Мова – арабська
Релігія - іслам сунітського напрямку, його сповідають близько 95 % населення Тунісу, в меншій мірі поширені християнство і іудаїзм.
Валюта – туніський динар.
У обігу є банкноти номіналом 5, 10, 20, 30 туніських динарів і монети номіналом в 5, 10, 20, 50, 100, 500 мілімів і 1 динарі.
До оплати приймаються також дорожні чеки і кредитні картки основних банківських систем.

Політичний устрій. Туніс – президентська республіка. Законодавча влада здійснюється Палатою депутатів (однопалатним парламентом), обираним на 5-річний термін.

Клімат Тунісу субтропічний середземноморський, на півдні – тропічний пустельний. Характер кожної пори року визначається м’якістю помірного клімату. Середня температура складає +15 ° С в грудні і +30 °С в липні.
Велика частина річок країни відноситься до типу уедів. Найбільш крупна річка – Меджерда (довжина 460 км). Решта річок незначна і стік їх украй непостійний.

Транспорт. З багатьма країнами світу Туніс пов’язаний прямими авіарейсами. У Тунісі діють дві міжнародні авіакомпанії – ”Ер Тунісу” і ”Ер Ліберте Тунізі”. Міжнародний аеропорт столиці Тунісу – ”Картаж” знаходиться в 8 км на північний схід від міста. Крім того, в Тунісі функціонують міжнародні аеропорти Сфакс Эль-Травень, Джерба-Меліта, Сакнес-Монастір, Таузар-Нефта.
Існують регулярні авіарейси, що сполучають між собою крупні міста країни: Туніс, Монастір, Сфакс, Тозер, Табарку і Джербу.
Подорожувати всередині Тунісу зручніше поїздом, чим на автобусі, але автобусне сполучення дешевше. Поїздом можна скористатися і для відвідин північного передмістя столиці, яке звичайно називають ”ТГМ” (Туніс – Ля Гулет – Ля Марса).

Туристичні формальності і митні обмеження.
Ввезення або вивіз вільно конвертованої валюти необмежене. Необхідно декларувати лише суму, еквівалентну 10000 американських доларів і вище. Ввезення і вивіз динарів заборонене.

Курорти


Острів Джерба


ТУНІС


ТУНІС


Острів фінікових пальм – маленька казкова країна із стародавніми традиціями, спекотним, із-за близькості Сахари, кліматом і завжди чистим небом. Столиця острова – курортне містечко Хумт-Сука, де багато місць, що приваблюють туристів.
На Джербутуристи добираються на поромі. Сюди їх приваблює прозора тепла вода, прекрасні пляжі, своєрідна архітектура і краса старого порту Ажім. Тут близько 200 релігійних пам’яток, серед них Гріба, найстародавніша синагога.
На Джербі багато готелів та готельних комплексів різних рівнів і категорій. Численні екскурсії запрошують туристів в дивовижний світ Сахари з її маревами, берберськими селищами і оазисами.
Двох- або триденна подорож в місця, де живуть берберські племена матмата – одна з самих захоплюючих пригод для туристів. Пустинні гори Матмата, на схилах яких розташовані печери троглодитів, були вибрані Стівеном Спілбергом для зйомок ”Зоряних воєн”. Троглодити живуть в крейдяних гротах, відкритих всім вітрам. У деяких з них, куди добратися можна лише за допомогою мотузяних сходів, влаштовані ресторани або готельні апартаменти для любителів екзотики.

Монастір


ТУНІС


В 24 км від Суса знаходиться крупний історичний, культурний і туристський центр країни – Монастір. Один з найбільших міжнародних середземноморських курортів, Монастір з оновленим історичним центром служив декорацією для багатьох фільмів. У оформлення стародавнього міста гармонійно вписався мавзолей першого президента Тунісу Бургіби – унікальне за красою творіння архітектури з восьмикутним мінаретом та різьбленими куполами. Поряд з портом – рабат, казковий палац в кращих традиціях східної архітектури. Уздовж широких золотих пляжів Монастіра тягнуться шикарні готелі.

Хаммамет


ТУНІС


ТУНІС


Це одне з тих курортних місць, де починався туризм в Тунісі. Тут любили відпочивати багато світових знаменитостей: Флобер, Мопассан, Уайльд, Франсуаза Саган, Черчилль і Софі Лорен. Місто зберігає свою одноповерхову зовнішність. Високих будівель тут не будують, щоб не затуляти прекрасний вигляд на затоку. Від минулих часів збереглися кріпосні стіни і Велика мечеть. Влітку і взимку елегантні архітектурні споруди Хаммамета, виконані в традиційній манері, його розкішні готелі і вілли потопають в пишній зелені апельсинових і жасминових садів. Відпочиваючих тут чекають широкі піщані пляжі, сучасні готелі з високим рівнем сервісу, безліч затишних кафе, ресторанів, магазинів, жвавих базарів. Привертає туристів і великий парк атракціонів. Хаммамет здобув собі славу прекрасного дитячого курорту. Дітям подобаються малолюдні тихі піщані пляжі і мілководі затони із зграйками полохливих риб.

У районі розвинено виноробство, ароматний сухий мускат і легке рожеве вино чудово доповнюють різноманітні ”дари моря”. Міжнародний культурний центр з театром просто неба пропонує цікаву програму щорічного культурного фестивалю.

Сусс


ТУНІС


ТУНІС


Сусс – «Перлина рівнин», курорт знаходиться на сході узбережжя Тунісу, за 2 години їзди від столиці країни.
Сусс – велике курортне місто на узбережжі Середземного моря. По кількості готелів воно ділить перше місце з одним з найпопулярніших курортів Туніса – Хаммаметом. Так само, як і Хаммамет, Сусс прекрасно підходить для активного відпочинку. Цей курорт славиться своїм активним нічним життям, дискотеками і казино, а також своїми прекрасними пляжами і бездоганно білим і дрібним піском.
При вивозі з Тунісу виробів національної культури (килими, срібні прикраси) потрібне пред’явлення чеку (рахунки) від продавця. Вироби вартістю до 250 доларів США не оподатковуються.

До послуг туристів в Тунісі діють безліч готелів європейського рівня сервісу від 3 до 5 зірок, клубні готелі категорії 2, 3 і 4 зірки, розташовані на березі моря.

Що стосується основних тенденцій розвитку туризму в країні, то провідні позиції належать пляжному туризму. Близько 90 % всіх відпочиваючих проводять час на середземноморських пляжах.
В’їзний туризм Тунісу залежить від європейського ринку. З європейських країн сюди приїжджають близько 80 % туристів. Основними туроутворюючими країнами для Тунісу є Німеччина, Франція, Великобританія.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"