Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Румунія

Румунія


Румунія – країна загадок та легенд, величних середньовічних замків та вражаючих краєвидів карпатської природи. Водні багатства Дунаю та Чорного моря, неймовірна архітектура, різноманіття гірськолижних курортів та щирість румунських людей зробила цю країну привабливою для різних видів відпочинку в будь-яку пору року, а таємниця, якою оповитий образ трансильванського Графа Дракули, - спокусою для кожного туриста.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КРАЇНУ


Офіційна назва - Румунія.

Столиця – Бухарест

Державна мова – румунська

Релігія. 83% - православні, 6% - католики, 11% - протестанти, лютерани, мусульмани, іудеї.

Населення: 89% - румуни, 7,9% - угорці, 1,6% - німці

Грошова одиниця - румунська лея
Обмін валют. Обміняти валюту можна в пунктах обміну та у банках, а також у спеціальних автоматах-обмінниках («валютерах»), які знаходяться на кордоні та в великих містах. Для обміну грошей необхідно мати при собі паспорт.

Час: різниці з київським часом немає (GMT +2)

Святкові і неробочі дні: 1, 2 січня - Новий рік, квітень-травень – Паска, 1 грудня - Національний День Румунії, 25, 26 грудня – Різдво, 1 травня – День солідарності трудящих, дні релігійних свят

Зв'язок: код Румунії «40», мобільні оператори - Connex Vodafon, Orange, Сosmote. В кожному готелі та на вулицях розташовані телефони-автомати, картки до яких можна придбати в магазинах та газетних кіосках.
Екстрені телефони: міліція – 955, швидка допомога – 961, пожежна служба – 981, довідка – 931

Румунська кухня використовує різноманітні овочі, фрукти, приправи та спеції. Для неї характерне багатство страв з бринзи та кукурудзяної муки (мамалиги), що стало візитною карткою країни. Для приготування більшості страв румуни використовують різні види м’яса. Найпопулярнішою стравою є мічі / мітітеї – фаршировані ковбаски з свинини та яловичини, які готують на грилі і споживають з гірчицею та пивом. Люблять в Румунії й чорби – супи з заправкою з томатів, приготовані переважно на м’ясних бульйонах. Є й більш складні рецепти чорб, в яких використовують капустяний чи лимонний сік, зелень, сметану та свинину.

Напої. Румунія багата на виноградники, тому важко уявити румунський стіл без пляшки цього благородного напою. Найпопулярнішими румунськими сортами вважаються Бебяска , Фетяска , Граса , Темийоаса Роминяске. З міцних напої найпопулярнішою є фруктова горілка або палянка, хорошими вважаються й румунські коньяки.

Питна вода. В водопроводах вода хлорується, тому пити її небажано. Питну воду можна придбати в магазинах. Вода з мінеральних гірських джерел надзвичайно смачна і придатна для пиття.

Магазини. В якості сувенірів в Румунії прийнято купувати диски з традиційною румунською музикою, різноманітні гончарні вироби, сувеніри з зображенням Дракули, шкіряні та шерстяні вироби, румунський кришталь, фотографії, книги та проспекти про Румунію. Більшість магазинів відкриті з 9.00 до 18.00, але є і такі, які працюють до 20.00 й довше.

Чайові. В Румунії як і більшості європейських країн прийнято давати чайові офіціантам, покоївкам, гідам чи таксистам розміром 5-10 % від вартості замовлення. Якщо клієнт залишився задоволеним роботою, чайові – ознака хорошого тону.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"