Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
ПОРТУГАЛІЯ

ПОРТУГАЛІЯ


КРАЇНА
Населення близько 10 млн. осіб. До складу держави Португалія також входять два архіпелаги - Мадейра й Азори, розташовані в Атлантичному океані.
Столиця Португалії – Лісабон, тут проживає більше 2 млн. чол.
Населення - португальці й вихідці з колишніх колоній (Бразилія, Ангола, Мозамбік і ін.).
Мова португальська.
Португалія - парламентська республіка. З 1986р. Португалія є повноправним членом Європейського Співтовариства.
Португальська валюта - євро. У Португалії розповсюджені кредитні карти міжнародного зразка, їх приймають майже скрізь, тут дуже багато цілодобових банкоматів.
Час – відстає від Київського на 2 год.

ПОКУПКИ й СУВЕНІРИ

Найкращі сувеніри з Португалії - кераміка, мереживо, вишивки, вироби з срібла, дерева, корку, лози, а також знамениті португальські вина - Мадеру і Портвейн. Взуття - Португалія посідає друге місце в Європі по виробництву взуття й перше - по його якості, сумки й рукавички португальського виробництва зі шкіри. Графік роботи магазинів у містах - по робочих днях з 9:00 по 19:00 (обід з 13:00 по 15:00), по суботах звичайно магазини працюють до обіду, по неділях - закриті.
У Торгових центрах магазини звичайно працюють із 10:00 до 23:00.
Найбільші шоппінг-центри в Лісабоні Коломбо й Вашко де Гамма , в Алгарве -Алгарве шоппінг і Фаро Шоппінг, у Порто – Норте Шоппінг Гая Шоппинг.

ТУРИЗМ і КУРОРТИ
Португалія займає 5 місце в Європі по кількості приїжджаючих туристів. Приваблюють сюди туристів із усього світу (але насамперед з Англії, Німеччини, Голландії, США, Канади, Іспанії) найчистіший океан , екологічно чисті пляжі, відзначені блакитним прапором незалежного контролю ЮНЕСКО, м'який рівний клімат ( приємно теплий без зайвої спеки), привітний і дружелюбний народ, унікальні пам'ятники історії та архітектури, відмінна кухня і вина. Найкращі курорти: Алгарве, о-ви Мадейра та Порто-Санто, Азорські острови
У Лісабоні варто відвідати площу Россіо - місце, де спалювали єретиків і де проводилася корида, замок Святого Георгія, Монастир Ієронімів - один з 3- х пам'ятників архітектури, що не мають аналогів у світі. Символом Лісабону є сторожова вежа Белен, з якої відправлялися каравели Колумба і Магелана на відкриття нових земель.
Перлиною Португалії називають стародавнє мавританське місто Сінтру, яке у середні віки стало резиденцією королів. Символом Сінтры вважається розташований у самому центрі Національний палац Пасо Реал з розписаними залами й конічними димарями . Один з найвищих пагорбів Сінтри вінчає Паласіо Де Піна - казковий замок, оточений прекрасним парком.
У Мафрі варто подивитися монастир, побудований в 18 столітті на честь спадкоємця короля Жуана V. Цей величезний комплекс відомий у світі й своєю багатою бібліотекою, де зберігається 30 тисяч томів.
У Фатімі - всесвітньо відоме святилище (санктуарій) Богоматері, місце паломництва католиків усього світу, найбільший після Ватикану релігійний центр. Дуже вражаюче виглядає монумент - символ віри.
Баталья - монастир 14 століття, унікальна готична пам”ятка, тріумфальний пам'ятник на честь перемоги Португалії в битві під Алжубарроте в боротьбі з Іспанією за незалежність.
Одне з найбільш давніх і гарних міст Португалії - Евора. Неповторний образ міста формують більш як 30 церков, монастирів і палаців. В Еворі знаходиться єдиний у країні добре збережений римський храм - храм Діани. Цікавий романський Кафедральний собор СЕ, який був побудований в 1150 г. на місці мечеті, як символ перемоги християн над маврами.

КУХНЯ Й ВИНА
Португальська кухня - це насамперед страви зі свіжої риби й морепродуктов. Із фруктів особливо рекомендуємо ананаси з Азорів, які вважаються найкращими у світі, банани з Мадейри, апельсини. У Португалії величезна кількість вин - білих, червоних, рожевих і зелених (останні є тільки в Португалії). Усі ці вина сухі, за винятком мадери й портвейну.

ТРАНСПОРТ
Таксі обладнані світловим сигналом taxi і звичайно пофарбовані в бежевий колір, іноді можна зустріти зелено-чорні машини, в Алгарве можна зустріти машини чорного кольору- це таксі люкс. У таксі обов'язково є лічильник і розплачуватися прийнято по лічильникові. З 22 годин і до 6 ранку діє надбавка + 20% до тарифу. За багаж більше 20 кг існує невелика доплата, офіційна таблиця доплати за багаж на португальській та англійській мовах висить у салоні таксі (звичайно на лівому задньому склі). Прийнято давати чайові приблизно 10% від вартості проїзду.

ЧАЙОВІ
Розмір чайових у Португалії залежить від суми рахунку й від Вашого задоволення. У ресторані або кафе при невеликому рахунку можна дати 1 євро , при великому рахунку досить 7-8% до 10%. В готелі носієві варто дати від 1-5 євро залежно від класу готелю ( чим дорожчий готель, тем вищі чайові) і від кількості багажу.


СВЯТКОВІ ДНІ
1 січня (Свято Діви Марії),
Страстна п”ятниця
Пасха
25 квітня (День свободи),
1 травня (День праці),
10 червня (День Португалії),
15 серпня (Успіння Богородиці),
5 жовтня (Проголошення Республіки),
1 листопада (День Всіх Святих),
1 грудня (День відновлення незалежності),
8 грудня (День Непорочного Зачатия Діви Марії),
25 грудня (Різдво).

Посольство Португалії в Україні
01910, Київ, вул. Івана Федорова, 12, поверх 2
Телефон: (+38 044) 287-58-61, (+38 044) 287-58-64
Факс: (+38 044) 230-26-25
Робочi години
понеділок - п'ятниця, 09.00-13.00, 14.30-17.30
НАЦIОНАЛЬНЕ СВЯТО
10 червня - День Португалії та португальських спільнот

Посольство України в Португалії
Avenida das Descobertas, 18 1400-092 Lisboa,
Portugal Republic
Телефон: (8 10 351) 21 301 00 43
Факс: (8 10 351) 21 301 00 59
ГОДИНИ РОБОТИ:
09:00 – 18:00
ОБІДНЯ ПЕРЕРВА:
13:00 – 14:00
ВИХІДНІ ДНІ: субота, неділя

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"