Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
МАЛЬТА

МАЛЬТА


Офіційна назва Республіка Мальта.
Столиця – Валлетта.
Час. Відстає від київського на 2 години.
Грошова одиниця – мальтійська ліра.
Населення – 400 тис. осіб.
Офіційні мови – мальтійська і англійська.
Релігія – католицизм.

Природні умови. На Мальті немає ні річок, ні гір. Характерна особливість мальтійського ландшафту – поля, розорані терасами на схилах горбів. Глибоко порізане побережжя Мальти утворює численні гавані, скелясті бухти і піщані пляжі. Протяжність берегової лінії складає 137 км.

Митний контроль. Дозволене безмитне ввезення: 200 сигарет або 25 сигар, або 250 г тютюну; 0,75 л міцних спиртних напоїв, 0,75 л вина; парфумерії – на суму не більше 6 $ США; сувенірів.
Заборонене ввезення: неконсервованих продуктів харчування, боєприпасів. При ввезенні іноземцями кольорових телевізорів, відеомагнітофонів, кінокамер і відеокасет необхідно заповнити декларацію.

Транспорт.
Автомобільний транспорт. Протяжність автодоріг – 1,3 тис. км. На Мальті лівосторонній рух. Автобусне сполучення є між всіма містами, квитки продаються в касах на зупинках. Можливий прокат автомашин.
Водний транспорт. Головний порт країни – Валлетта.

Валютне регулювання. Ввезенняіноземної валюти не обмежене (декларація обов’язкова). Дозволений вивізввезеної іноземної валюти, за вирахуванням витрат в країні.
Соціально-політичний устрій. Державний лад – республіка.

Національні традиції. Життя на островах Мальтійського архіпелагу багате подіями. Круглий рік тут проводяться виставки, фестивалі, спортивні змагання. Щорічно з жовтня по червень в приміщенні Французького клубу демонструються французькі художні фільми з англійськими субтитрами, а також французькі документальні фільми. Вхід вільний.
Географічне товариство Мальти запрошує на традиційні зустрічі, які проводяться з жовтня по травень у Валлетті. У цей же період Товариство проводить пішохідні прогулянки по найцікавіших місцях Мальтійських островів.
Протягом всього року Національна Туристська Організація Мальти (НТОМ) влаштовує костюмовані історичні військові паради у форті Св. Елмо. Ці паради одержали назву ”Ін Гуардіа!”. Історія парадів йде в глибоке минуле, за часів розквіту Мальтійського ордена (ордени іоанітів). У наш час офіцери і солдати, одягнені в старовинну форму, озброєну алебардами, аркебузами і іншою старовинною зброєю, показують чудеса військової виучки на плацу форту. Церемонія включає безпосередньо парад, зміну караулу, виставляння вартових, оголошення наказів, вправи з мушкетами, учбову стрілянину, урочисте винесення гербів і прапорів.
На острові Гозо, в Цитаделі (Citadella), влаштовується ще одне костюмоване дійство, в якому бере участь ”гарнізон” рицарів-іоанітів.


Щодня з 13.00 до 16.00 на Мальті традиційний післяобідній відпочинок, сієста. Всі установи, банки, аптеки, окрім чергових, закриваються. Працюють тільки великі універмаги і деякі приватні лавки.

Країна дуже релігійна, забороняється показуватися в напіводягненому і голому вигляді в громадських місцях. Нудистських пляжів немає.

Кухня. Страви мальтійської кухні прості і різноманітні. Для їх приготування використовуються сезонні продукти і дари моря, які у всьому своєму різноманітті представлені на рибних ринках і в магазинах. Великою популярністю користуються на Мальті страви з овочів, сиру, риби і м’яса, запечених в тісті. Як гарнір широко використовуються рис, спагетті, макарони. Особливо смачні страви, приготовані з молодої цвітної капусти, запеченої в хрусткому тісті з овечим сиром і курячими яйцями. Популярні пиріжки з шпинатом і анчоусами. Спагетті (”паста”) продаються повсюдно. Інший важливий елемент мальтійської кухні – різноманітна тушкована і фарширована їжа. Мальтійські вина недорогі, і багато сортів відрізняються хорошою якістю.
Туризм – одна з основних галузей економіки Мальти, він займає 25 % валового національного продукту, складає 22 % національного доходу і дає роботу 27 % працездатного населення країни. Острів приймає близько 1 млн. туристів в рік.
У країні багато морських курортів з прекрасними пляжами. У Валлетті цікавий палац Великого магістра Мальтійського ордена і собор з гробницями лицарів.

Покупки. Магазини працюють з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 1 7.00, іноді до 18.00. Перерва з 13.00 до 16.00. Маленькі крамнички працюють і по вихідних днях.

Телефони. Поліція – 191. Медична допомога – 196.
Медичне обслуговування платне.
Чайові. У ресторані і в готелі – на розсуд туриста, звичайно 1-2 $ США.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"