Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
КАНАДА

КАНАДА


Імміграційні програми


Бізнес категорія


Мета Програми Бізнес-імміграції – привабити досвідчених бізнесменів, які б підтримували подальший розвиток економіки Канади.

Є три класи бізнес іммігрантів,

- інвестори

- підприємці

- особи, що самостійно забезпечують собі зайнятість

Кожен з цих класів має окремі критерії відбору. Заявка може бути подана лише по одному з класів. Після подачі заявки клас бізнес-імміграції змінити не можна.

Програма канадських провінцій


Більшість з канадських провінцій уклали з урядом Канади договір, який дозволяє їм відігравати більш значну роль у відборі кандидатів на імміграцію, які бажають оселитись на їхній території.

Провінція, в яку Ви подаєте заявку, розгляне її, враховуючи свої потреби в кваліфікованих іммігрантах та Ваш щирий намір оселитись саме у цій провінції.Перед тим, як подавати заявку на імміграцію до Канади, Ви повинні пройти процес відбору по провінційній програмі.

Зауваження: після того, як провінція вибрала Вас кандидатом, Ви повинні подати в міністерство Громадянства та Імміграції Канади окрему заявку на постійне проживання у Канаді, яка буде оцінюватись згідно з імміграційним законодавством Канади.

Номінанти з провінційних програм не проходять оцінювання відповідно до шести критеріїв відбору Федеральної Програми для Кваліфікованих Працівників.

Програма провінції Квебек для кваліфікованих працівників.


Уряд провінції Квебек та уряд Канади уклали договір, який дозволяє провінції Квебек відбирати кандидатів в іммігранти, які найкраще відповідають імміграційним потребам цієї провінції. Відповідно до цієї домовленості провінція Квебек має можливість встановлювати власні імміграційні вимоги та відбирати іммігрантів, які добре адаптуються до життя у цій провінції.

Щоби приїхати у Канаду в якості кваліфікованого працівника провінції Квебек, Ви спочатку повинні звернутись до уряду провінції Квебек за Certificat de sélection du Québec.

Зауваження: після того, як Ви пройшли відбір провінції Квебек, Ви повинні подати в міністерство Громадянства та Імміграції Канади окрему заявку на постійне проживання. Імміграційний офіцер оцінить Вашу заявку згідно з імміграційним законодавством Канади.

Кваліфіковані працівники-номінанти провінції Квебек не проходять оцінювання відповідно до шісти критеріїв відбору Федеральної Програми для Кваліфікованих Працівників.

Сімейна імміграція


Ви можете іммігрувати за цією програмою, якщо члени Вашої сім’ї чи Ваші прямі родичі є громадянами або постійними жителями Канади, вони старші 18 років, і вони можуть надати Вам та членам Вашої сім’ї, які Вас супроводжують, спонсорську підтримку на період від трьох до десяти років.

Громадянам або постійним жителям Канади дозволяється спонсорувати родичів таких ступенів спорідненості:

Чоловіка/дружину старших 16 років
Батьків чи бабусю/дідуся
Залежних дітей, прийомних включно
Дітей віком до 18 років, яких вони мають намір усиновити
Братів, сестер, племінників, племінниць чи онуків, у випадку, якщо вони є сиротами, молодшими 18 років та не перебувають у шлюбі
Родичів будь-якого віку, якщо спонсор не має тітки, дядька чи іншого родича з вищенаведеного списку, якого спонсор міг би спонсорувати, або який вже є громадянином чи постійним мешканцем Канади.

Залежними дітьми вважаються

Діти молодші 22 років, що фінансово залежать від батьків, які не перебувають у шлюбі та є студентами стаціонарних відділень,

Фінансово-залежні від батьків - у зв’язку з непрацездатністю – діти, молодші 22 років

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"