Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Курорт Коблево

Курорт Коблево


Загальні відомості. Курорт Коблево знаходиться на березі Чорного моря в 60 км від центру Одеси і 76 км від Миколаєва на кордоні Миколаївської і Одеської області. Курорт включає в себе більше 70 пансіонатів і баз відпочинку і є найпопулярнішим курортом на Миколаївському узбережжі.
Рельєф курортної зони спокійний, з незначним підвищенням до півночі і північного заходу. Сосновий ліс, зелені газони, тінисті алеї і мілководне узбережжя створюють надзвичайно сприятливі умови для сімейного відпочинку.
Тилигульський лиман, розташований поблизу курортної зони багатий лікувальними ресурсами, що робить курорт ще більш привабливим для відпочиваючих. Коблево знаходиться в зоні потужного аграрного комплексу, що спеціалізується на тваринництві, рослинництві, розвиткові сільського господарства і виноградарства з високою культурою і якістю виноградарства. Це є потужною продовольчою базою розвитку курорту.
Щорічно курорт Коблево приваблює тисячі туристів не лише з України, але й з інших країн ближнього зарубіжжя.
Клімат. За своїми кліматичними умовами Коблево наближається до курорту Євпаторія. Це справжня перлина Чорноморського узбережжя. Клімат степовий, помірно-континентальний з відносно м’якою малосніжною зимою і довгим посушливим літом. Погодні умови, фітонцидний фон, морські бризи сприяють проведенню водних процедур, геліотерапії, таласотерапії (лікування морем)

Інфраструктура курорту. До послуг відпочиваючих велика кількість кафе з естрадною музикою, ресторани, дискотеки, більярдні, кінозали, комп’ютерні клуби, аптеки, бібліотека, волейбольні майданчики, тенісні корти. Курорт Коблево ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Тут облаштовані ігрові майданчики, гойдалки, луна-парк, водні гірки, атракціони.
З середини червня на курорті працює екскурсійне бюро, що пропонує різноманітні екскурсії на комфортабельних автобусах з супроводом кваліфікованих гідів.
Влітку 2007 року в Коблево відкрився Аквапарк. Це цілий комплекс атракціонів, чиста прісна вода, парасольки, шезлонги, роздягалки, душові кабіни, кафе швидкого харчування, дитяче кафе, спортивні майданчики для дітей та дорослих.

Пляж. Пляж на курорті Коблево безкоштовний, протяжністю 5 км, широкий, з золотистим дрібним піском. Мілководне узбережжя створює надзвичайно сприятливі умови для дитячого відпочинку. Дно помірно пологе, море швидко прогрівається, температура води в липні-серпні 20-27 градусів по Цельсію.

Магазини та базари. Працює мережа магазинів, що пропонує великий вибір товару: продуктових (морепродукти, овочі, фрукти, ковбаси. пиво, прохолодні напої.) Ринок «Зоря» - знаходиться у 150 метрах від пансіонату «Тетяна», де можна придбати різноманітні сувеніри, промислові товари, продукти, вина. Ринок «Софіївський» - ринок розташований в 400 метрах від пансіонату «Тетяна». Туристи можуть купити тут фрукти, овочі, вина.
Ринок «Молдавський» - розташований на молдавській стороні курорту Коблево. тут можна придбати сувеніри, промислові товари.
Для любителів шопінгу організовуються поїздки на одеський оптовий ринок «Сьомий кілометр».

Транспорт. Коблево знаходиться в 4 км від траси «Одеса – Миколаїв». Щоденно через селище Коблево курсують рейсові автобуси (Київ-Одеса, Донецьк-Одеса та ін.), маршрутні таксі (Одеса-Миколаїв, Миколаїв-Одеса). Між курортом Коблево і курортною зоною (станція б/о „Зоря”), щоденно щопівгодини курсують маршрутні автобуси, що дає можливість без проблем дістатися до пансіонатів і баз відпочинку, а також до розважальних і торгових центрів курорту.
На курорті Коблево є три автостанції:
- при в’їзді в курортну зону біля КПП,
- біля б/в „Автомобіліст»
- біля б/в „Зоря”.

Біля КПП знаходиться сервісний центр. який надає наступні послуги:
- продаж білетів на автобуси по всім напрямкам;
- бронювання місць з доставкою квитків;
- замовлення квитків по всім напрямкам;
- замовлення таксі

У літній період, як правило, курсують автобуси з великих міст в напрямку курорту Коблево:
Одеса-курорт Коблево (станція б/в „Зоря”),
Миколаїв – курорт Коблево (станція б/в „Зоря”),
Київ-курорт Коблево (станція б/в „Зоря”),
Кишинів – курорт Коблево (станція б/о „Зоря”)
Мінськ - курорт Коблево (станція б/в „Зоря”) і т.д.

Сувеніри. За традицією в якості сувенірів відпочиваючі можуть купити вироби місцевих майстрів, різноманітні сорти вин Коблевського винзаводу. Рекомендовано купувати вина у фірмовому магазині, розташованому при в’їзді у Коблево. де гарантується якість продукції.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"