Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Курорт Одеса

Курорт Одеса


Одеса - незвичайне місто України, це місто, в якому є все, де поєднується непоєднуване. І все завдяки тому, що тут живуть люди веселі і дотепні, життєрадісні і безжурні.

Прогулюючись по Дерибасівській і Приморському бульвару, ви обов’язково звернете свою увагу на неповторну самобутню одеську архітектуру. Утворена злиттям традицій і талантів різних умільців і архітекторів, вона створює імідж колоритного південного міста зі всесвітньо відомим Оперним театром і знаменитими Потьомкінськими сходами.
Відпочинок у Одесі цікавий у будь-яку пору року, тому, що тут проходять різні фестивалі і заходи. Фестиваль Боді-арту, День сміху, Джазовий фестиваль, різні міжнародні фестивалі і виставки.
Кожен, хоча би один раз побувавши в Одесі, відвіз в своєму серці її частинку, сподіваючись коли-небудь повернутися в місто на березі найсинішого Чорного моря в світі, тому що відпочинок в Одесі чудовий.

М'який лікувальний клімат, піщані пляжі і тепле море характеризують Одесу як популярне місце для відпочинку і лікування. Відпочинок в Одесі забезпечить вас значними запасами лікувальних мулових грязей з Куяльницького, Хаджібейского лиманів та Тузлівскіх солоних озер, а також різноманітними за фізико-хімічним складом мінеральними водами.

Санаторії Одеси надають повне кваліфіковане лікування, працюють закриті басейни з морською та мінеральною водою. М'який клімат, насиченe солями повітря, грязі з унікальними цілющими властивостями створюють усі умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення.

Найближчі курортні міста
Білгород-Дністровський, Затока, Ізмаїл, Іллічевськ, Кароліно-Бугаз, Рені, Сергіївка, Південний, Курортне

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"