Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Королівський експрес... Краків і Дрезден!

Королівський експрес... Краків і Дрезден!
Вересень - 03, 24
Жовтень - 15, 22
Листопад - 05, 26
Грудень - 03, 17

День 1.
П'ЯТНИЦЯ: ЛЬВІВ
Зустріч кожного туриста представником компанії.
Подарунок від фірми - Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові...” Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут зупиняється час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвониками святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра, гостинно відкриває двері підземелля Старої Аптеки, а кожний камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію...
21:30 – Збір на залізничному вокзалі. 22.00 - переїзд в Краків.

Королівський експрес... Краків і Дрезден!


День 2.
СУБОТА: КРАКІВ - ВЕЛІЧКА
Приїзд в Краків. Відвідування “Аквапарку” (вх. квиток опл. додатково – 35 злотих) - один з найбільших в Європі. Море вражень і адреналіну, до Вашим послуг все, що душі завгодно: 3 басейни, гірки, довжиною понад 768 м., підводні теченії, джакузі, гідромасаж.
Оглядова екскурсія по Кракову «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце, де переплітаються легенди, найстаріша частина міста – Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Яггелонский університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди Суккеніци, де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини… І не забудьте прогулявшись по Королівському замку і помріявши над Віслою кинути монетку з висоти курганів щоб знову сюди повернутися і побачити цю незабутню красу… Вільний час.
Рекомендуємо відвідає “Соляні Копальні “Велічки” (20?) - найстаріше солеварне підприємство на польських землях, яке функціонувало більше 7 сторіч, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, місточки, численні скульптурні витвори. Тут Ви побачите чаруючі погляд підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старовинних легенд, а оригінальна техніка і інструмент – дають можливість відчути чудову силу природи!
Переїзд в сторону Німеччини. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

Королівський експрес... Краків і Дрезден!


День 3.
НЕДІЛЯ: ДРЕЗДЕН – замок МОРІЦБУРГ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто казку, місто мрію… - Дрезден! Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх – Дрезден»: Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція саксонської правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще не все....! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля! Дрезден - це широка Ельба, по якій так приємно ввечері здійснити прогулянку на старовинному кораблику, це ситна саксонська кухня, вишукане саксонське вино і загадковий саксонський діалект...
У вільний час рекомендуємо:
- відвідати перлину Саксонії - мисливський замок Моріцбург (20?). Оздоба замка дійсно багата і вишукана: фантастичні обої з тисненої і золоченої шкіри, старовинні барокові меблі, чудова колекція майсенскої, китайскої і японскої порцеляни, мисливські трофеї… Неймовірний замок, дуже знайомий нам за казкою «Три горішка для Попелюшки»!
- отримати насолоду від краси Дрезденскої картинної галереї (вх. квитки опл. додатково).
Виїзд на Україну.

Королівський експрес... Краків і Дрезден!


День 4.
ПОНЕДІЛОК: ЛЬВІВ
Переїзд по території Польщі.
Перетин кордону. Прибуття до Львова приблизно в 10:00.

Королівський експрес... Краків і Дрезден!


У вартість входить:
• зустріч представником компанії ;
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання в готелі 3*, сніданок;
• оглядові екскурсії згідно програми;
• страхівка (групова);
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

Подарунки від фірми:
• Екскурсія по Львову

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• консульський збір - 35? (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)
КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНС. ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

Важливо:
• Доплата за одномісне розміщення + 30 євро /тур.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
• Прийом документів починається за 90 днів і закінчується за 10 днів до початку туру.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ! - просимо обов'язково попередити туристів.
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг і не відповідає за роботу митних та прикордонних служб, а також за корки і ремони на дорогах та погодні умови.
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА В СПЕЦІАЛЬНІЙ АНКЕТІ, ЯКИЙ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ЗГІДНИЙ З ДАНИМ ПУНКТОМ, ДОКУМЕНТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ).

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"