Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Угорщина

В ритмі чардашу!


Яскраві вихідні в Відні і Будапешті
Серпень — 6,13,20,21,27
Вересень — 3,17,24
Жовтень — 15, 29
Листопад — 12, 26
Грудень — 03, 17, 30*

День 1
П' ЯТНИЦЯ.
Львів. Зустріч кожного туриста.
09:00 – Подарунок від фірми «Крайс» — Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час… По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині… Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша…, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію…
19:30 – Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова.
20:00 — Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Будапешт.

Угорщина


День 2
СУБОТА.
Вранці відвідування термальних купалень графа Сечені (10 ?)
10:00 — Оглядова екскурсія: прекрасна Буда та величний Пешт — це «Перлина Дунаю» — Будапешт! О! це Місто… Одна з найкрасивіших площ Європи — площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, в якому вінчались королівські сім'ї Європи, пам' ятник Святої Трійці і … і сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається розкішна панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент… Поселенння в готель.
15:00 — Рекомендуємо поїздку в місто Сентендре (20?) — чудове, затишне містечко, де можна зануритись в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церквочок, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани і провести солодкі хвилини у світі казки! Відвідини ювелірного центру «Caprice” — знайомство з історією Угорщини крізь призму дорогоцінних каменів.
21:00 — Вечірня програма „У світлі тисячі вогнів» з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю (20?).
Ночівля в готелі.

Угорщина


День 3
НЕДІЛЯ.
Сніданок. Виселення з готелю.
08:00 — Рекомендуємо екскурсію «Відень — столиця Габсбургів» (50 ?) – Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне… Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом… Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні.
17:00 — Повернення до України.

Угорщина


День 4
ПОНЕДІЛОК.
Прибуття до Львова приблизно в 09:00. Вільний час.

Угорщина


ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 15 ?
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах та погодні умови

У вартість входить:
• зустріч представником фірми на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу (каву, чай під час санітарних зупинок).
• проживання в готелі обраної категорії, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, групова страховка.

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35? (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Готелі категорії Standart – це, як правило, готелі економ класу, оптимально віддалені від центру і розташовані в межех міста, відповідають рівню 3*. Самі номери прості і акуратні, сніданки «шведський стіл» без особливих надмірностей. Базовими готелями є: Budapest 4*, Oriental 3*, Platanus 3*, Berlin 3*, Golden Park 4* та інші.

На горнятко кави по-віденськи!


Вік-енд в Відні!
Львів - Баден – Відень – Львів


Липень - 30
Серпень - 6, 20
Вересень - 10, 24
Жовтень - 15, 29
Листопад - 12, 26
Грудень - 3, 17, 30*

День 1.
П'ЯТНИЦЯ. Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії "Аккорд-тур".
09:00 – Подарунок від фірми – Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час... Вузенькими вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію... Вільний час.
19:30 – Збір групи на з/д вокзалі.
20:00 – Виїзд від Львівського з/д вокзалу. Переїзд і проходження кордону.

Угорщина

День 2.
СУБОТА. 10:00 - Прибуття в милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня - близко і одночасно достатньо далеко, щоб дозволити відпочити від метушні та шуму великого міста. Здається, що час тут призупинив свій плин, щоб не турбувати спокій людини і дати йому можливість поринути у мрійливі роздуми... Відвідування термальних купалень «Römertherme» (10?) – заряд бадьорості і енергії на цілий день!
13:00 - Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів» – місто Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії.

У вільний час рекомендуємо:
• "Блиск і занепад Великої Імперії" (20?) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
17:00 – Рекомендуємо екскурсію - «Відень в вечірньому вбранні!» (45?) – Піднявшись на найвищу гору – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по–домашньому затишним…
20:00 - Переїзд (~70 км., територія Угорщини) і поселення в готель.

Угорщина


День 3.
НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Відні.
09:00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (35?). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Його вважають одним із найкрасивіших зразків бароко в світі! Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Оце вже дійсно — кайзерівський розмах! Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.
13:00 – Рекомендуємо екскурсію «Імператриця Елізабет – правда і вигадка» (25?) - Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі. Особистість Елізабет - коханої імператора Франца Йосифа, - огорнута безліччю міфів і легенд. Вона була першою вершницею Європи і відомою красунею свого часу... слідкувала за фігурою, виснажуючи себе дієтами... коли їй було 15, "перший чиновник" великої Австрійської імперії попросив її руки... а після 30-ти років Сісі не позувала перед портретистами, бажаючи залишитись у віках молодою і неперевершеною... Правда змішалась з вигадкою... і вже вже важко відрізнити одне від іншого...
16:00 – Повернення на Україну.

Угорщина


День 4.
ПОНЕДІЛОК.
Прибуття в Чоп приблизно в 2:00.
Прибуття до Львова приблизно в 8.00

Угорщина


ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти. * - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 20 ?.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах.
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг.
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах та погодні умови.

У вартість входить:
• зустріч представником фірми на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі (Угорщина), сніданок (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, групова страховка.
• !!!! DVD диск з фільмом про Австрію

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35? (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Мрії в подарунок!!! Вихідні в Відні і Будапешті!


ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
Долина Красунь - Будапешт – Сентендре – Відень – Мішкольц-Тапольце


Серпень - 5,19
Вересень - 9,23,30
Жовтень - 7, 28
Листопад - 4, 25
Грудень - 9, 23, 30*

День 1
Львів. Зустріч кожного туриста представником фірми.
08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа - переїзд на північ Угорщини - в Егерський виноробний регіон - батьківщину вогненно червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина». Так що після екскурсії, запрошуємо всіх на дегустацію в Долину Красунь!!!
Переїзд в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі (Будапешт).

Угорщина


День 3
Сніданок.
09:00 - Оглядова екскурсія: прекрасна Буда та величний Пешт - це «Перлина Дунаю» - Будапешт! О! це Місто… Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, в якому вінчались королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святої Трійці і … і сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається розкішна панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент…
14:00 - Рекомендуємо поїздку в місто Сентендре (20?) - чудове, затишне містечко, де можна зануритись в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церквочок, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани і провести солодкі хвилини у світі казки! Відвідини ювелірного центру “Caprice” - знайомство з історією Угорщини крізь призму дорогоцінних каменів.
20:00 – Вечірня програма «Шарм нічного міста» (25?). Рекомендуємо провести вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, а й прогулятись, зустрітися з друзями і помилуватись видом на Будайску фортецю – ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зіркового неба відсвітлюється Королівський замок, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті!!!
І завершальний акорд програми – прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» з шампанським (необмежено).
Ночівля в готелі (Будапешт).

Угорщина


День 3
Сніданок. Виселення з готелю.
08:00 - Рекомендуємо екскурсію «Відень - столиця Габсбургів» (50 ?) – Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні. Є можливість відвідати на вибір:
Міський парк "Пратер" з величезною кількістю атракціонів ( від 5 ? / за атракціон)
один з найкращих музеїв – всесвітньо відома «Альбертіна» (9 ?)
музей Сісі в Хофбурзі, присвячений одній з найкрасивіших жінок свого часу баварській принцесі австрійській імператриці Єлизаветі, яку при дворі називали Сісі (10 ?)
Скарбниця Габсбургів, де представлені безцінні предмети найвищого рангу. Вони відображають 1000-літню історію Європи, символізуючи владу правителя (10 ?)
Міський парк Відня, в якому знаходяться в лідер за кількістю зроблених фотографій – позолочений пам’ятник «королю вальсів» -Йогану Штраусу
Віденський будинок мистецтва – Хундертвасер
• А для шопінгу пропонуємо відвідати найдовшу вулицю Відня - Марія-Хільфер-штрассе… від супермаркетів і шикарних магазинів до витончених бутіків для любителів мистецтва і краси.
17:00 – Переїзд в Мішкольц-Тапольце. Поселення і ночівля в готелі (Мішкольц-Тапольце).

Угорщина


День 4
Сніданок. Виселення від готелю. Вранці - відвідування підземного гроту гори Верхедь – печерні купальні в Мішкольц–Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість...До Ваших послуг купання і водні атракціони (8 ?). Повернення в Україну.
Прибуття в Чоп приблизно в 18:00. Прибуття до Львова приблизно в 23:00.

Угорщина


НОВІ ЦІНИ на всі замовлення з 15.07!!!


Угорщина


ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
* - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 45 ?
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах та погодні умови

У вартість входить:
• зустріч представником фірми на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу (каву, чай під час санітарних зупинок).
• проживання в готелі обраної категорії, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• дегустація егерських вин і «угорський гуляш» в Долині Красунь.
• супровід керівника групи, групова страховка.
• Подарунок від фірми - !!!! DVD диск з фільмом про Будапешт

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35? (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Готелі категорії Standart – це, як правило, готелі економ класу, оптимально віддалені від центру і знаходяться в межех міста, відповідають рівню 3*. Самі номери прості і акуратні, сніданки «шведський стіл» без особливих надмірностей. Базовими готелями є: Budapest 4*, Oriental 3*, Platanus 3*, Berlin 3*, Golden Park 4* та інші.

Вдала ідея для уікенду!
Польща – Словаччина – Угорщина – Австрія


Краків – Велічка – Бешенева – Будапешт – Сентендре - Відень


День 1.
ЧЕТВЕР Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.
08:30 - Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Польщу. Прибуття в Краків. Поселення в готель.
Оглядова екскурсія «Магічний Краків» – місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцькевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красоти древнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь – чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі,нехай шукає її в Кракові!»
Вільний час в Кракові. Гомінкі площі, павутина вуличок, наповнених світлом і музикою, численні паби, кав'ярні і ресторани. Поринути в це бурхливе життя, відчти себе частиною диво-міста, йти і йти вперед, зустрічаючи посмішки перехожих – ось що означає побувати в Кракові!
Ночівля в готелі.

Угорщина


День 2.
П'ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 - Рекомендуємо відвідати «Соляне Царство Велічки» (20?) - соляні копальні, одні з найвідоміших в Європі, історія яких нараховує понад 700 років. Це ціле підземне місто на дев'яти рівнях. Підземні камери і величезні зали, з'єднані довжелезними переходами, прикрашені скульптурами і барельєфами з солі. Це підземні озера і унікальні каплиці. Це - надзвичайно цікава історія древнього і небезпечного промислу - видобутку солі!
12:00 - Переїзд в Словаччину… А хочете «Райський відпочинок»? Так-так, це можливо!
В мальовничих обіймах гір, на базі геотермальних гарячих джерела виріс Термальний парк Бешенева (20?). Вас чекають відкриті і закриті басейни з геотермальною водою, дитячий басейн з водими атракціонами. Ну а шлях до повного відновлення душевних і фізичних сил пролягає через парні сауни з приємними ароматами лікувальних трав. Казковий край посеред пірамід солі і струмків перенесе Вас в країну «Сіль над золотом», де активна дія солі і соляних парів грунтовно потурбуються про дихальні шляхи і шкіру...
Переїзд в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі.

Угорщина


День 3.
СУБОТА Сніданок.
09:00 - Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» – Будапешт! О це Місто… Незабутнє… Неповторне… Чарівне… Дивовижне… Воно пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим, угорським ароматом… Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує у кожному його куточку. Чи вранці, чи в день, а чи ввечері, милуєтесь Ви Будапештом з гори Геллерт, з тераси Рибальського бастіону, з Променадної набережної або з оглядового майданчику Базиліки Святого Іштвана — картина, яка постає перед Вашим поглядом, назавжди залишиться в пам'яті…
У вільний час рекомендуємо:
13:00 - «Казкове місто Сентендре» (20?) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! Відвідування ювелірного центру «Caprice» – знайомство з історією Угорщини крізь призму коштовних каменів. Повернення в Будапешт.
18:00 - «Ажурна оздоба Будапешту» (20?). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешту...
20:00 – Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (25?).
Ночівля в готелі.

Угорщина


День 4.
НЕДІЛЯ Сніданок. Виселення з готелю.
08:00 – Рекомендуємо екскурсію «Відень – столиця Габсбургів» (50 ?) – місто Відень, місто музики і великих музикантів, місто зачаровуюче і прекрасне... його справедливо називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю та теплотою... Це неймовірне місто! – вузенькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовний символ історії і долі Австрії. Вільний час в Відні.
У вільний час рекомендуємо екскурсію «Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (35?). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Його вважають одним із найгарніших зразків бароко у світі. Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу.
17:00 – Повернення в Україну.

Угорщина


День 5.
ПОНЕДІЛОК Прибуття в Чоп.
Прибуття до Львова приблизно в 7:30. Вільний час.

Угорщина


ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати. * - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 45 ?.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах.
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг.
• Туристична фірма не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах та погодні умови.

У вартість входить:
• зустріч представником компанії на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування.
• !!!! DVD диск з фільмом про Будапешт

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35? (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"