Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Перелік документів Чехія

Документи, які необхідно надати для подачі в Чеське Консульство:


За вимогами нового Шенгенського кодексу з 5-го квітня 2010 вступили в дію наступні вимоги:
термін дії паспортів не повинен перевищувати 10 років;
Примітка: подовжені паспорта більше не приймаються.

1) АКУРАТНИЙ дійсний закордонний паспорт, (термін дії не менше 180 днів на момент закінчення туру) з наявністю вільного розвороту або двох сторіночок для візи.

2) дві кольорових фотографії розміром 3,5х4,5 ОБОВ'ЯЗКОВО!!!!! На БІЛОМУ фоні 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкриті чоло і вуха). Не скановані! Фотографія повинна бути свіжою, не старшою 4 місяців!

3) анкетні дані туриста (просимо заповнювати нашу анкету)

4) копія внутрішнього паспорту всіх сторіночок, де є відмітки.

5) копія індентифікаційного коду

6) копія свідоцтва про народження

7) Копія свідоцтва про шлюб

8) В дітей старших 14 років повинен бути власний проїздний документ

9) Фотографії дітей, яким виповнилось 5 років, повинні бути вклеєні в закродонний паспорт батьків або діти повинні мати власний проїздний документ

10) Довідка з роботи з вказаною заробітньою платою, посадою, завірена оригінальною печаткою. В довідці обов'язкова фраза про те, що на період поїздки робоче місце зберігається.

11) Довідка про доходи за останні 3 місяці, у випадку наявності банківського рахунку - виписка про стан рахунку.

12) Медична довідка. Туристам, які досягли 80-річного віку, треба надати медичну довідку від лікаря (терапевта), в якій буде чітко зазначено, дозвіл на тривалі переїзди в туристичних автобусах.

Для приватних підприємців: нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію ПП, оригінальна довідка з банку про наявність рахунку і стан рахунку.
Для студентів і школярів: довідка з місця навчання, а також довідка з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що…… фінансує поїздку свого родича.
Для безробітних і домогосподарок: виписка з банку про наявність рахунку, залишку на рахунку грошей або довідка з місця роботи одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що…… фінансує поїздку свого родича.
Для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення, оригінал довідки з пенсійного фонду за останні 3 місяці, довідка з місця праці одного з членів сім'ї, де є фраза про те, що…… фінансує поїздку свого родича.
Дітям до 16 років: обовязково в пакет документів вкладати копії внутрішніх паспортів батьків, нотаріально завірену копію на виїзд дитини за кордон.
Для дітей до 18 років:
Довіреність повинна бути виписана КОНКРЕТНО на термін туристичної поїздки з вказаною країною подорожі. Кожна поїздка вимагає оформлення окремого доручення. Максимальний термін дії доручення 30 днів. Доручення, оформлене на термін дії 360 днів НЕ має юридичної сили для Прикордонних служб України.
Детальна інформація на сайті прикордонної служби України.

Просимо НЕ передавати оригінал нотаріальної довіреності, тільки копію. Просимо взяти ОРИГІНАЛ ДОВІРЕНОСТІ в поїздку ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"