Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Полька Саксонії

Полька Саксонії
Краків – Велічка – Берлін (2 ночі) – Дрезден – Потсдам


На всі замовлення з 12.07.10 діє нова ціна!!!


Серпень - 16, 23
Вересень - 06, 13, 20, 27
Жовтень - 04, 11, 18, 24
Листопад - 08, 22
Грудень - 06, 13, 20

День 1
Зустріч кожного туриста представником компанії.
09:00 – переїзд в Польщу, місто - Краків.
Рекомендуємо - відвідування «Аквапарку» (35 злотих) - один із найбільших у Європі. Море вражень і адреналіну, до Вашим послуг все, що душі завгодно: 3 басейни, гірки, довжиною понад 768 м., підводні теченії, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій, бар, фітнес зал.
Поселення і ночівля в готелі.

Полька Саксонії


День 2
Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по місту «Королівський шліх» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди, найстаріша частина міста – один із найстаріших університетів Європи - Яггелонский університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини… І не забудьте прогулявшись по Королівському замку і помріявши над Віслою кинути монетку з висоти курганів щоб знову сюди повернутися і побачити цю незабутню красу… Вільний час.
Рекомендуємо відвідати “Соляні Копальні “Велічки” (20 ?) - найстаріше солеварне підприємство на польських землях, яке функціонувало більше 7 сторіч, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, мости, численні скульптурні витвори. Тут Ви побачите зачаровуючі погляд підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старих легенд, оригінальна техніка і інструмент – дають можливість відчути чудову силу природи!
Переїзд в бік Німеччини. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

Полька Саксонії


День 3
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини.
Оглядова екскурсія «Зізнання Берліну» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де старе і нове, сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, а найкрасивіші і найпотаємніші куточки відкриті для нас. Розкішна будівля Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Музейний острів, площа Потсдамер Платц, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає в Берлін так чи інакше попадає під магічну чарівність цього міста, його живий і невимушений шарм....
Вільний час. Є можливість відвідати на вибір:
найбільший зоопарк в Європі і один з найбільших зоологічних садів в світі, Zoologischer Garten: ставки, фонтани, озера, водоспади, акваріум, екзотичні рослини, і милі премилі, маленькі і великі звірятка. Недаромно жителі столиці стверджують: «Не знає Берліну той, хто не був в Берлінському зоопарку» (вх. квитки опл. додатково - 12?/6?).
чарівний водний світ -"Центр морського життя" Казкові кімнати, переплетені вигнутими коридорами з прозорими склепіннями, за якими живуть тисячі рікових, озерних і морських жителів (вх. квитки опл. додатково – 15?/10?)
«Палац Шарлоттенбург - розкіш королівського міста». Нас очікує екскурсія по найкрасивішому палацу Берліну, резиденції пруських королів: вишукана палацова архітектура, елегантний парк, прекрасна колекція китайської порцеляни, а також картин і рисунків французьких і німецьких художників 18 століття (20?).
музея Пергамон - архітектурні шедеври Древнього світу: знаменитий Пергамський вівтар - одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, залишки стін біблійського Ієрихону, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі! (15?).
Поселення в готель. Ввечері місто повністю змінюється, запалює ліхтарики як свічки і надягає маску загадковості і романтики...
20:00 - Рекомендуємо екскурсію «Берлін – хранитель вечірніх вогнів» (15?). Ми будемо зачаровані одягнутою в неонові вогні главною торговою вулицею Берліну - Курфюрстендамму, помилуємось грою синіх вітражних вікон церкви Поминонання, побачимо унікальний водяний годинник, який нагадує прилади древніх алхіміків, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століть…
Ночівля в готелі.

Полька Саксонії


День 4
Сніданок. Вільний день в Берліні. Є можливість на вибір:
• отримати насолоду в найбільшому в Європі водному комплексі «Тропічний острів» (вх. квитки опл. додатково – 25 ?). Лише тут можна відчути себе на березі моря або в тропічному саду, поплавати в «Південному морі» з двома островами або зазирнути в чудо – аквапарк! А ще можно спробувати комплекс екзотичних саун зі всього світу або піднятись на висоту пташиного польоту і здійснити захоплюючу прогулянку на повітряній кулі - перехоплює подих від краси навколишніх панорам...
• відвідати місто казку, місто мрію… Екскурсія «Саксонський монарх – Дрезден» (40?/35?): Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс, і це ще не все....! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля. Дрезден - це широка Ельба, по якій так приємно ввечері здійснити прогулянку на старовинному кораблику, це ситна саксонська кухня, вишукане саксонське вино і загадковий саксонський діалект... Вільний час в місті.
Повернення в Берлін. Ночівля.

Полька Саксонії


День 5
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Берліні.
Запрошуємо відвідати колишню резиденцію пруських королів, яка об'єднала різні епохи і стили - Потсдам (35?/25?). Голандський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбургські ворота – давніші, ніж у Берліні (!), Старий млин – символ пруського правосуддя і законності - все це Ви побачите в Старому місті. Далі наш шлях лежить в найвідоміший палац Потсдаму – Сан-Сусі, літню резиденцію Фрідріха Великого, яка відкриє багато таємниць! Палац оточує один з найпривабливіших в Європі парків з фонтанами, скульптурами і каналами, Китайський чайний будиночок, оранжерея – вся ця незабутня краса захоплює Вас з першого погляду!
Повернення в Берлін… Виїзд в Україну.

Полька Саксонії


День 6
Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. Прибуття до Львова приблизно в 9:00 – 10:00.
Подарунок від фірми - Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові...” Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут зупиняється час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвониками святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Церква св. Юра, гостинно відкриває двері Стара Аптека, і кожний камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію...

Полька Саксонії


Полька Саксонії


У вартість входить:
• зустріч представником фірми;
• візова підтримка;
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання в готелі 3*, сніданок;
• оглядові екскурсії згідно програми;
• страхування (групова);
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту

Подарунки від фірми:
• екскурсія по Львову

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• консульський збір - 35? (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)
КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНС. ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

ВАЖЛИВО:
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в випадку відмови в візі - консульський збір не повертається.
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• * - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Доплата за одномісне розміщення + 80 євро /тур.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!!!
• Прийом документів починається за 90 днів і закінчується за 10 днів до початку туру.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ! - просимо обов'язково попередити туристів.
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг і не відповідає за роботу митних та прикордонних служб, а також за корки і ремони на дорогах та погодні умови.

(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА В СПЕЦІАЛЬНІЙ АНКЕТІ, ЯКИЙ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ЗГІДНИЙ З ДАНИМ ПУНКТОМ, ДОКУМЕНТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ).

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"