Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Баварські казки: Чехія - Німеччина - Австрія

Ніжний поцілунок Хорватії!
У вартості: Прага, Мюнхен, Відень!!!


Львів - Прага - Мюнхен - Замок Ліндергофф - Замок Нойшвантштайн - Відень - Львів


Серпень - 3,17,24
Вересень - 7,14,21
Жовтень - 5,12,26
Листопад - 9,23
Грудень - 7,21

День 1.
ВІВТОРОК. Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.
Екскурсія “Тільки у Львові…” Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову.
Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква Св. Юра... гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію... Вільний час.
16.00 Виїзд зі Львова. Перетин кордонів. Переїзд по території Польщі.

Баварські казки: Чехія - Німеччина - Австрія


День 2.
СЕРЕДА. Переезд в Прагу.
Екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів… Далі - єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитись для того, щоб загадати бажання! Хто встигне, можна і два, адже стара добра легенда стверджує, що тут вони здійснюються! Розміщення в готелі.
• Для всіх бажаючих екскурсія “Пивними дорогами Праги…" (20?). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Екскурсія і дегустація.
• Прага театральна. Празький ексклюзив - синтез традиційного чеського театру з мюзиклом, танцем і пантомімою, середньовічною алхімією і містикою. Вистава Чорного театру - суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя... (вхідний квиток - 550 крон). Ночівля.

Баварські казки: Чехія - Німеччина - Австрія


День 3.
ЧЕТВЕР. Сніданок.
Переїзд в столицю Баварського краю місто Мюнхен. Нас запрошує "Німецький Рим" - місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора... Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, так як тут, і навіть національні костюми вдягають не тільки на свята... Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всевітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом „Октоберфест”. Автобусно-пішохідна екскурсія "Мюнхен – Легенда Баварії…" Маріенпалац, Стара і Нова Ратуші, замок Німфенбург, Резиденція, Баварська Опера, Пінакотека...
Вільний час. Розміщення в готелі.
Для всіх бажаючих "Келих пива диктує історію" (30?). Відвідини пивної Хофбройхаус. Тирольські голосові переливи, гра на коров'ячих дзвіночках, сюіта на пилі в приправі з баварськими сосисками, тушкованою капустою, салатами і яблучним пирогом... Найголовніше – це пиво: світле, темне або пшеничне нефільтроване... Справжня німецька атмосфера веселощів і відпочинку... Ночівля.

Баварські казки: Чехія - Німеччина - Австрія


День 4.
П'ЯТНИЦЯ. Сніданок.
Сьогодні ми побачимо втілення Фантазій Короля Людвіга Баварського (вх. квитки оплачуються додатково). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни втілюються в життя, а мрії здається, ось-ось здійсняться... Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля людвіга ІІ Баварського. Ми відвідаємо Палац Ліндерхофф - справжній Маленький Версаль в Липовій долині. Дивовижна краса, відображена в камені. Навколо замку лежить чудовий парк з терасами, каскадами, альтанками в різних стилях, квітковими клумбами, фонтанами, липовими алеями… тут навіть є підземне озеро в гроті Венери з гарівною підсвіткою і штучними хвилями, де в золотому човні в вигляді лебедя любив відпочивати король-романтик. Замок Нойшванштайн – “Новий лебединий камінь”- суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох – безкінечні зали і кімнати замку вражають своєю величчю. Нойшванштайн зберігає свою любовну історію, яка передувала будівництву. Це історія любові короля Людвіга Баварського до музики композитора Ріхарда Вагнера... ілюзія, втілена в життя. Ночівля.

Баварські казки: Чехія - Німеччина - Австрія


День 5.
СУБОТА. Сніданок.
Переїзд в знамените місто автрійських імператорів і талановитих музикантів, міто музики, вальсів, розкішних парків, чудового вина... Вас запрошує Відень. Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Будинок Опери, Хофбург, прогулятись по "шлюбній каблучці Відня" під віковими деревами Рингу... Місто продовжує жити своїм минулим. Вуличках поважно пересуваються карети, запряжені кіньми. Звідусіль лунають мелодії великого Моцарта. Вечорами дами в вишуканих вечірніх сукнях під руку з елегантними кавалерами поспішають на бал в міську ратушу. Величне і принадне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю. Вільний час.
Виїзд на Україну.

Баварські казки: Чехія - Німеччина - Австрія


День 6.
НЕДІЛЯ. Прибуття до Львова приблизно 09:00

Баварські казки: Чехія - Німеччина - Австрія


У вартість туру включено
• Зустріч представником фірми
• Страхівка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всіму маршруту
• Проживання по маршруту готель 3* вибраної категорії зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.

Подарунок від фірми: DVD диск

У вартість не включено
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Консульський збір 35? (крім категорії громадян, які звільняються від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму)
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

ВАЖЛИВО:
• Доплата за одномісне розміщення по туру 105 євро
• Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщенні в трьохмісних номерах!!!
• Документи приймаються від 60 до 10 днів до виїзду.
• Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В КЕРІВНИКА ГРУПИ!!!
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, день та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні або ж класом вищі.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобуса.
• Мінімальні кількість для виконання факультативних програм - 30 осіб
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено


ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"