Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук туру
Бронювання турів онлайн
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Улюблена парочка: Прага і Будапешт

Улюблена парочка: Прага і Будапешт
У вартості: Прага, Чеський Крумлов, Відень і Будапешт!


Львів - Прага – Чеський Крумлов – Відень - Будапешт - Львів


Липень - 25
Серпень - 1,8,15,22
Вересень - 5,12,19
Жовтень - 3,17,24
Листопад - 7,21
Грудень - 5,19

День 1.
НЕДІЛЯ. Львів. Зустріч кожного туриста представником фірми.
09.00 Екскурсія “Тільки у Львові…” Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову.
Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква Св. Юра... гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію... Вільний час.
16.00 Виїзд зі Львова. Перетин кордонів. Переїзд по території Польщі.

Улюблена парочка: Прага і Будапешт


День 2.
ПОНЕДІЛОК. Переїзд в Прагу.
Екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок Ви зануритесь в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів… Далі - єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитись для того, щоб загадати бажання! Хто встигне, можна і два, адже стара добра легенда стверджує, що тут вони здійснюються! Розміщення в готелі.
• Для всіх бажаючих екскурсія “Пивними дорогами Праги…"(20?). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Екскурсія і дегустація.
• Прага театральна. Празький ексклюзив - синтез традиційного чеського театру з мюзиклом, танцем і пантомімою, середньовічною алхімією і містикою. Вистава Чорного театру - суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя... (вхідний квиток - 550 крон). Ночівля.

Улюблена парочка: Прага і Будапешт


День 3.
ВІВТОРОК. Сніданок.
Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками та добрими людьми…. Тут затишно, спокійно та дуже красиво… Обов’язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином (вх.квиток оплачується додатково). Серце Південної Чехії Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька сторіч назад, тут нічого не змінилось із доби середньовіччя.
• Прогулянка по загадковому Крумлову “Легенди середньовічного міста” (30?/25?). В товаристві екскурсовода в старовинному костюмі, ми проведемо незабутні години. Скуштуємо страви моравської кухні і справжнє пиво у затишній атмосфері чеського ресторанчику. Так, тут не лише вміють дивувати, але ще і чудово готувати!
Поселення в готель. Ночівля.

Улюблена парочка: Прага і Будапешт


День 4.
СЕРЕДА. Сніданок.
Переїзд в чудове місто австрійських імператорів і талановитих музикантів, місто музики, вальсу, розкішних парків, чудового вина…. Нас запрошує Відень. Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити визначні історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Дім Опери, Хофбург, прогулятись по "шлюбній каблучці Відня" під віковими деревами Рингу… Місто продовжує жити своїм минулим. Вуличках поважно пересуваються карети, запряжені кіньми. Звідусіль лунають мелодії великого Моцарта. Вечорами дами в вишуканих вечірніх сукнях під руку з елегантними кавалерами поспішають на бал в міську ратушу. Величне і принадне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю. Вільний час.
Можна відвідати "Палаци Імперії – Шенбрунн і Бельведер"(35?/30?). Палац Бельведер – це поєднання парадної величі і невимушеної простоти, широкого розмаху і доступності людині! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, що поєднує архітектуру і природу, де парк стає продолженням палацу. Ночівля.

Улюблена парочка: Прага і Будапешт


День 5.
ЧЕТВЕР. Сніданок. Переїзд в Будапешт.
Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт - це “Перлина Дунаю” - Будапешт! О! Це Місто… Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок на його території – Вайдахуняд. Ось і Рибальський Бастіон, собор Матіяша, де вінчаються всі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і … сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається прекрасна панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент…
• Вільний час на площі Героїв. Є можливість відвідати на вибір:
термальні купальні Сечені (9 ? / 4 години); один з найстаріших зоопарків Європи (6 ?); парк розваг (від 4 ?) - 50 видів атракціонів.
• Вечірня програма “В світлі тисячі вогнів” з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю (20 ?).
Виїзд на Україну.

Улюблена парочка: Прага і Будапешт


День 6.
П'ЯТНИЦЯ. Прибуття до Львова приблизно 09.00

Улюблена парочка: Прага і Будапешт


У вартість включено
• Страхівка (групова)
• Зустріч представником фірми
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всіму маршруту
• Проживання по маршруту готель 3* вибраної категорії зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.

Подарунки від фірми:
• DVD диск з фільмом про Прагу
• Екскурсія по Львову

У вартість не включено
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Консульський збір 35? (крім категорії громадян, які звільняються від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму)
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

ВАЖЛИВО:
• Доплата за одномісне розміщення по туру 105 євро
• Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщенні в трьохмісних номерах!!!
• Документи приймаються від 60 до 10 днів до виїзду.
• Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В КЕРІВНИКА ГРУПИ!!!
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, день та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні або ж класом вищі.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобуса.
• Мінімальні кількість для виконання факультативних програм - 30 осіб
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"