Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Французький Каприз ...

Французький Каприз ...
Дрезден – «Саксонська Швейцарія» - Ерфурт - Париж (2 ночі) - Версаль - Лувр - Діснейленд – Веймар


Тільки один нічний переїзд!!!


Серпень - 22, 29
Вересень - 05, 12, 19, 26
Жовтень - 03, 10, 17, 24, 31
Листопад - 07, 21
Грудень - 05, 19

День 1.
ЛЬВІВ
Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.
08:30 – переїзд в Польщу. Поселення і ночівля в готелі.

День 2.
ДРЕЗДЕН Сніданок. Переїзд в місто казку, місто мрію - Дрезден!
Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх – Дрезден»: Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс, і це ще не все....! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля! Дрезден - це широка Ельба, по якій так приємно ввечері здійснити прогулянку на старовинному кораблику, це ситна саксонська кухня, вишукане саксонське вино і загадковий саксонський діалект...
Вільйни час в Дрездені. Рекомендуємо здійснити мандрівку в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби» (35?/30?). Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найвигадливіших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди... Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай», який вражає могутніми скелями – вежами, які утворюють лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками… незабутнє враження!!! А на протилежному березі Ельби височить легендарна, одна із найнеприступніших і могутніх фортець Німеччини - Кенігштайн - з висоти стін якої відкривається зачаровуючий пейзаж...
Повернення в готель. Ночівля.

Французький Каприз ...


День 3.
Сніданок. Виселення з готелю.
Нас чекає середньовічне містечко з декоративними будиночками, замріяними містками через тиху річку Геру, і вузенькими вуличками, які «ховають» архітектурні скарби міста.Екскурсія «Ерфурт – історія середньовіччя»: університетський квартал, ринкова площа, найвужчий будинок в Німеччині, ратуша, Соборна Гора з готичним Собором і церквою Святого Северія, старовинні фасади і скеровані у вись шпилі церков. А далі Ви матимете час прогулятись по єдиному у свому роді мосту крамарів Кремербрюке - найдовшому в Європі мосту-вулиці з традиційними фахверковими і багатими будинками патриціїв… Вільний час.
Переїзд по території Німеччини. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

Французький Каприз ...


День 4.
ПАРИЖ Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в місто – безмежного захоплення - Париж, місто, про яке неможливо забути… лише раз його відвідавши…
Автобусно – пішохідна екскурсія “Париж – чарівність шарму!”. Нас очікують: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя – місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, руїни римських терм II століття, Люксембурзький сад – найпрекрасніший сад Парижу; міст Олександра III, площа Конкорд. Проїдемо по Єлисейським полям, побачимо величну Тріумфальну Арку, витончену ажурну Ейфелеву вежу… Гранд Оперу - найкрасивіший театр світу... Париж – казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками та скульпторами… Вільний час. Є можливість відвідати:
• щоб відчути ауру Парижу рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (15 ?). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
• нас запрошує символ Франції ажурна і неперевершена Ейфелева вежа (вх. квитки опл. додатково).
• побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту... Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас (опл. додатково).
…Ось вона, красуня, як на долоні…
Поселення і ночівля в готелі.

Французький Каприз ...


День 5.
ПАРИЖ. Сніданок. Вільний день в Парижі.
Є можливість відвідати:
• світ мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври – “Мистецтво краси - Лувр” (30?/25?) – один з найбагатхих музеїв в світі. Тут можна годинами милуватись работами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля… Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська…
• резиденцію королів – Версаль. Екскурсія “Велич і розкіш - неповторний Версаль” (30?/25?). Запрошуємо на свято розкоші, в царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль – символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк з морем квітів, численні статуї і басейны, безкінечні паркові алеї…. «…Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляє коліна перед його красою. І напевно все, що зробив Людовік було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі….».
• Хто не підіймався на монмартрський пагорб, той не знає Парижу!» Екскурсія “Монмартр… від мистецтва до романтики!”(20?). Найвідоміший пагорб Парижу, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце нарождення геніїв, тут творили видатні люди Парижу. Життя Монмартру продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радісно зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижу, відображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого…
• Блискучі вогники, стильний інтер'єр, шампанське, що піниться, виблискуючі стрази, розкішні танцівниці і французький канкан! Запрошуємо на дегустацію французької веселості і романтики - кабаре «Мулен Руж» (Час - 21:00-105?/23:00-95?)... відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і захоплює, надихаючи, народжує легенди... Ночівля.

Французький Каприз ...


День 6.
ПАРИЖ Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі.
Відвідування країни чудес - Діснейленд (60?/55?). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих – країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо покататись в старовинному поїзді по залізниці, побачити героїв різноманітних Діснеївських мультфільмів, поринути в атмосферу всесвітньовідомих казок. Зустрітись з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в домівці знаменитого Робинзона Крузо на вершині дерева. Ми зможеме потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок… і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Переїзд в Німеччину. Поселення і ночівля в готелі.

Французький Каприз ...


День 7.
ВЕЙМАР Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Веймар – місто, де мистецтво, культура і історія так тісно і так вражаюче поєднуються…
"Де ще Ви знайдете на такому маленькому клаптику землі стільки прекрасного…" – писав Гьоте про Веймар! Екскурсія «Історія краси - Веймар»: національний музей «Будинок Гьоте», будиночок Шиллера під свинцевим дахом, Віттумський палац, відома дзвоном ратуша, чарівна ринкова площа, вузкі вулички - все як в казкі... В казкі, атмосфера якої і декорація надихнули Фрідріха Шиллера писати п'єси і балади, Ференца Ліста – рапсодії і етюди, а Йоганна Себастьяна Баха створити свої геніальні твори.
Повернення в Україну. Нічний переїзд по території Польщі.

Французький Каприз ...


День 8.
ЛЬВІВ
Перетин кордону. Прибуття до Львова приблизно в 9:00 – 10:00. Подарунок від фірми: Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові...” Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут зупиняється час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвониками святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра, гостинно відкриває двері підземелля Старої Аптеки, а кожний камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію...

Французький Каприз ...


Французький Каприз ...


У вартість входить:
• зустріч представником компанії;
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання в готелі 3*, сніданок;
• оглядові екскурсії згідно програми;
• страхування (групове);
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

Подарунки від фірми:
• Екскурсія по Львову

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• консульський збір - 35? (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)
КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНС. ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

Важливо:
• Доплата за одномісне розміщення + 120 євро /тур.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
• Прийом документів починається за 90 днів і закінчується за 10 днів до початку туру.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ! - просимо обов'язково попередити туристів.
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг і не відповідає за роботу митних та прикордонних служб, а також за корки і ремони на дорогах та погодні умови.

(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА В СПЕЦІАЛЬНІЙ АНКЕТІ, ЯКИЙ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ЗГІДНИЙ З ДАНИМ ПУНКТОМ, ДОКУМЕНТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ).

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"