Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
"У моді яскрава Голандія!"

"У моді яскрава Голандія!"
Дрезден – Амстердам – Роттердам – Дельфт - Гаага - Заансе Сханс – Волендам - Берлін


7 Днів / 3 Дні в Голандії!


… місце народження шедеврів Рембрандта і Ван Гога – Амстердам
…вечірня романтика на вулиці Червоних ліхтарів
… місто в стилі авангард - Роттердам
Дельфт – тут сама історія Нідерландів говорить з Вами…
…місто королівського двору – Гаага
… дивовижний парк мініатюр "Madurodam" – вся Голандія як на долоні…
…найвідоміший королівський пляж - Схевенінген
Заансе Сханс - фольклорне село вітряків…
…рибальське селище – Волендам
і ще: Дрезден, Дрезденська картинна галерея, Майсен, замок «Моріцбург»,
Берлін, музей «Пергамон»


Серпень - 14
Вересень - 11, 25
Жовтень - 16, 23
Листопад - 13, 20
Грудень - 04, 18

День 1.
ЛЬВІВ
Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.
09.00 - пішохідна екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут зупиняється час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвониками святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра, гостинно відкриває двері підземелля Старої Аптеки, і кожний камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію... Вільний час.
15.30 Збір на залізничному вокзалі. 16.00 Виїзд зі Львова. Переїзд по території Польщі.

"У моді яскрава Голандія!"


День 2.
ДРЕЗДЕН – замок МОРІЦБУРГ - МАЙСЕН
Приїзд в місто казку, місто мрію… - Дрезден! Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх – Дрезден»: Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс, і це ще не все....! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля. Дрезден - це широка Ельба, по якій так приємно ввечері здійснити прогулянку на старовинному кораблику, це ситна саксонська кухня, вишукане саксонське вино і загадковий саксонський діалект...
У вільний час рекомендуємо:
► отримати насолоду від краси Дрезденскої картинної галереї (вх. квиток опл. додатково).
► відвідати колиску Саксонії «Місто білого золота» - Майсен і мисливський замок Моріцбург (30?/25?)! Спочатку відвідаємо перлину Саксонії, неймовірний замок, такий знайомий нам по казці «Три горішки для Попелюшки» - замок Моріцбург. Оздоба замку воістину багата і вишукана: фантастичні шпалери з тисненої і позолоченої шкіри, старовинні барокові меблі, чудова колекція майсенської, китайської і японської порцеляни, мисливські трофеї… Далі нас чекає свідок тисячолітньої історії. Він відомий у всьому світі завдяки порцеляні… Середньовічні вулички, сходи, гомінкі площі, будинки, які бачили не одне століття, з магазинчиками і кав'ярнями – все це місто «легенд»!
Транзитна ніч в готелі на території Німеччини.

"У моді яскрава Голандія!"


День 3.
АМСТЕРДАМ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в дивовижну і неповторну Голандію, яка вабить до себе мрійників зі всього світу. Приїзд в столицю - Амстердам – коштовний камінь в короні голандських королів! Оглядова екскурсія по Амстердаму - "Скарби минулого та теперішнього" - старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і відомий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика Coster Diamonds, спадкоємиця ювелірних традицій - вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Рекомендуємо: прогулянку по мальовничим каналам "Лабіринтами Амстела" (10?). Поселення в готель.
Вечірня екскурсія «Романтика вечірнього Амстердама» (25? - тільки для дорослих) - прогулянка по найкрасивішій частині міста: колишньому порту. Ми проведем Вас по найцікавішим і схованим від очей звичайних туристів вуличках району Червоних ліхтарів, розкажемо про таємниці життя їх мешканців! А після екскурсії радимо продовжити вечір у незвичайному театр "Касса Росса" (вхідний квиток опл. додатково)!!! Вільний час. Ночівля.

"У моді яскрава Голандія!"


День 4.
АМСТЕРДАМ – РОТТЕРДАМ - ДЕЛЬФТ – ГААГА – парк «МАДУРОДАМ» - СХЕВЕНІНГЕН
Сніданок. Вільний час. Для всіх бажаючих пропонуємо факультативну екскурсію «По перлинам Голандії» (55?/40?). Спочатку відвідаємо найбільший в Європі порт - Роттердам. Замість вузьких вулиць і звивистих каналів, місто вражає оригінальною архітектурою в стилі авангард: просторі проспекти, фантастичні будівлі і граціозні мости - все виглядає так, як писали фантасти, описуючи далеке майбутнє… Роттердам - місце, де архітектори вільно втілюють свої найсміливіші фантазії, під лозунгом: «Лише небо для нас межа!».
Нас чекає «Місто принців - Дельфт»: палацові комплекси, величні споруди, храми вздовж каналів і, звичайно ж, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста - найкрасивіша в країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Делфт, Ви зануритесь в атмосферу 15-16 століть. Вирушаємо на прийом до королеви в «Місто королівського двору» - Гаагу - потопаюча в зелені парків політична столиця Нідерландів, «місто – резиденція», королеви Беатрікс Оранської-Нассау. Гордістю і славою міста є Вайвер - водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги. Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження… Хочете побачити всю Голандію за годину? Відвідування дивовижного парку "Madurodam" – Голандія в мініатюрі. Це найменше "місто" в країні, варто десь в Голандії з'явитись якій-небуть архітектурній новинці, як її копія, зменшена в 25 разів, виростає тут. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а дорослі побачать Нідерланди з висоти... Вільний час ми запрошуємо Вас провести на березі Північного моря – на «Королівському пляжі Схевенінген» – курорті, який є найпопулярнішим в країнах Бенілюксу! Повернення в Амстердам. Ночівля.

"У моді яскрава Голандія!"


День 5.
АМСТЕРДАМ – ЗААНСЕ – СХАНС – ВОЛЕНДАМ – БЕРЛІН
Сніданок. Виселення з готелю. Місцеві жителі кажуть «Хто не бачив провінції - тот не бачив Голандії»! Запрошуємо «По "глибинці" Голандії»! (30 ?/20 ?) Фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс перенесе Вас у Голландію XVII століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомоги якої місцеві жителі, як і їх предки багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя. Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голандський сир. А відвідавши фабрику національного взуття, Ви побачите як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голандці ходять досьогодні. Кращого сувеніра годі шукати... Продовжить знайомство із середньовічною Голандією невеличке рибальське селище - Волендам - чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, мешканці якого живуть і тепер в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах (можна не лише купити, але і приміряти стрій). Тут у Вас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого за старовинними рецептами!!!
Виїзд в знамениту, середньовічну і спокусливу Німеччину! Переїзд в столицю Німеччини - Берлін. Поселення в готель. Ночівля.

"У моді яскрава Голандія!"


День 6.
БЕРЛІН
Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія «Зізнання Берліну» по одному з найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють один одного надзвичайно гармонійно. Найкрасивіші і найтаємничіші куточки відкриті для Вас: розкішна будівля Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Червона ратуша, Музейний острів, площа Потсдамер Платц і Олександерплатц, а візитну картку столиці – Бранденбурзькі ворота, Ви не забудете ніколи…
У вільний час пропонуємо отримати насолоду від вишуканої краси унікальних зібрань античної архітектури - музею Пергамон (10?). Архітектурні шедеври Древнього світу: знаменитий Пергамський вівтар - одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, залишки стін біблійського Ієрихону, брама Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі!
Виїзд на Україну

"У моді яскрава Голандія!"


День 7.
ЛЬВІВ
Переїзд по території Польщі. Перетин кордону.
Прибуття до Львова приблизно в 9:00 – 10:00.

"У моді яскрава Голандія!"


У вартість туру входить:
• зустріч представником фірми;
• візова підтримка;
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання в готелі 2*-3*, сніданки;
• оглядові екскурсії згідно програми;
• страхівка (групова);
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту

Подарунки від фірми: екскурсія по Львову.

У вартість туру не включено:
• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• консульський збір - 60 євро (крім громадян пільгових категорій, звільнених від оплати - пенсіонери, діти та студенти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги call center для громадян пільгових категорій - 30 євро
ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ call center НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ

ВАЖЛИВО:
• Оплата туру відбувається в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні прохання курс уточнювати.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в випадку відмови в візі - консульський збір не повертається.
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Доплата за одномісне розміщення + 80 євро /тур.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!!!
• Прийом документів починається за 90 днів і закінчується за 10 днів до початку туру.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів.
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг і не відповідає за роботу митних та прикордонних служб, а також за корки і ремонти на дорогах та погодні умови.

(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА В СПЕЦІАЛЬНІЙ АНКЕТІ, ЯКИЙ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ЗГІДНИЙ З ДАНИМ ПУНКТОМ, ДОКУМЕНТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ).

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"