Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук туру
Бронювання турів онлайн
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Флірт італійського смаку

Флірт італійського смаку
Львів - Чеський Крумлов - Відень - Флоренція - Рим - Ватикан - Венеція - Зальцбург - Краків


У вартості туру: Чеський Крумлов, Флоренція, Рим, Венеція, Зальцбург і Краків


Липень - 23, 30
Серпень - 6, 13, 20, 27
Вересень - 3, 10, 17, 24
Жовтень - 1, 15, 22, 29
Листопад - 12, 26
Грудень - 10, 17

День 1.
П'ЯТНИЦЯ. Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.
09:00 - Екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині… Костел Успіння, Домініканський собор, Церква Св. Юра, гостинно відкриваються двері Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію… Вільний час.
17.00 Виїзд зі Львова. Переїзд по території Польщі.

Флірт італійського смаку


День 2
СУБОТА.
Нас запрошує мальовнича і велична Південна Чехія. Романтичний край з безкраїми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми… Тут затишно, спокійно і дуже гарно… Край славиться багатою історією і хорошим вином… Наш шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього затишного містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад. Тут нічого не змінилось з доби середньовіччя... Поселення в готель.
Вечірня прогулянка загадковим Крумловом "Легенди середньовічного міста" (30 ?/25?). У супроводі екскурсовода в старовинному вбранні ми проведем незабутні години, скуштуємо страви моравської кухні і справжнє пиво у затишній атмосфері чеського ресторанчику.
Ночівля на території Чехії.

Флірт італійського смаку


День 3
НЕДІЛЯ. Сніданок. Вільний час в Чеському Крумлові.
Всіх бажаючих запрошує Відень…(50?/45?). Місто розкішних парків, чудового вина…. Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити визначні історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Дім Опери, Хофбург, прогулятись по "шлюбній каблучці Відня" під віковими деревами Рингу… Місто продовжує жити своїм минулим. Вуличках поважно пересуваються карети, запряжені кіньми. Звідусіль лунають мелодії великого Моцарта. Вечорами дами в вишуканих вечірніх сукнях під руку з елегантними кавалерами поспішають на бал в міську ратушу. Величне і принадне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю. Пропонуємо в цьому переконатись…
Ночівля на території Чехії.

Флірт італійського смаку


День 4
ПОНЕДІЛОК. Ранній сніданок. Виселення з готелю.
У містечку Ваттенс, в підземній печері, кожен день розквітають "Кришталеві світи Сваровські" (вх. квиток 10 євро). Це складна підземна споруда, система з 13 гротів і каналів - крихкий чарівний світ, створений з фантазії і кришталю. Тут можна знайти найбільший і найменший кристали у світі. Стіну, зроблену з 12 тонн виблискуючих кришталевих дорогоцінних каменів, побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій доріжці ... Після огляду в торговому центрі можна придбати вишукані подарунки з кришталю зі сріблом і кришталеві сувеніри на пам'ять.
Прибуття до Флоренції. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі на території Італії.

Флірт італійського смаку


День 5
ВІВТОРОК. Ранній сніданок.
Ранкова екскурсія "Квітуча Флоренція". Сьогодні ми перемістимося в епоху Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площа Синьйорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій з прекрасними фресками та золотими "Воротами
раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. Здалеку доносяться ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від достатку сувенірів ... Переїзд до Риму.
УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!! (Квиток оплачується самостійно)
Сьогодні ми побачимо велике місто на семи пагорбах. Екскурсія "Місто душі - Рим". Рим - столиця світу, яка дихає вічністю .... Тут кожен камінчик - історія. Імперії підносилися і переживали занепад, старі боги змінювались новими, і тільки Рим залишався Римом .... Все минуле Італії сплелося в цьому місті, від часу становлення Римської Імперії, до наших днів .... Починаємо знайомство ... Поселення в готель. Нічліг.

Флірт італійського смаку


День 6
СЕРЕДА. Сніданок. Вільний час в Римі.
УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!! (Квиток оплачується самостійно)
Екскурсія до Держави Ватикан "Дотик до вічності" (30 ? / 25 ?). Священний світ мистецтва і релігії ... Наш шлях лежить в саму маленьку країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку по святих місцях і доторкнутися до живої історії християнства. Побачити Собор Святого Петра, велич і краса якого вражають. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Секстинську капелу ....
Запрошуємо на екскурсію "Рим-місто Імператорів" (30 ? / 25 ?). Колізей, Римський і Імператорський Форуми, Капітолійський пагорб - священне місце богів - мета всі звитяжні полководців. Нас полонить і захопить історія Стародавнього Риму, таємниці і легенди, що зберігає у собі це прекрасне вічне місто ...
17.00 Виїзд з Риму. Нічліг на території Італії.

Флірт італійського смаку


День 7
ЧЕТВЕР. Сніданок.
Нас запрошує красуня на воді, "заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найвитонченіше і найтаємничіше місто Італії. Для всіх бажаючих екскурсія в Венецію (квитки на катер 25?). Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку Св. Марка. І головне, - поринути в цю неповторну атмосферу найнезвичайнішого міста в Італії...
Поселення в готель на території Австрії. Ночівля.

Флірт італійського смаку


День 8
П'ЯТНИЦЯ. Сніданок.
Екскурсія "Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів". Нас запрошує Північна Флоренція, Золоте місто Високого Бароко, місто, де народився Моцарт…. Альпійське серце Австрії – "Зальцбург" - це собори і церкви, площі і палаци, парки і фонтани, концерти і фестивалі…. Нас ваблять середньовічні квартали, прикрашені гербами будинки і мальовничі дворики. А ще тут багато затишних кав'ярень, пивних, ресторанчиків і крамничок, де торгують всякою всячиною – від оригінальних сувенірів до відомих зальцбурзьких цукерок...
Ночівля на території Чехії.

Флірт італійського смаку


День 9.
СУБОТА. Сніданок.
Екскурсія “Легенди Кракова”. Місто – вражаюче, красиве і загадкове… Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно, милими польськими жартами… В ньому потрібно зупинитись хоча б на мить… для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци, побачити Ягелонський університет, Вавельський собор… і Вавель – справжній Королівський замок!
Виїзд в Україну.

Флірт італійського смаку


День 10
НЕДІЛЯ.
Прибуття до Львова приблизно 09:00.

Зірочкою відмічені святкові дати, де буде підвищення вартості туру


Флірт італійського смаку


У вартість включено:
• Зустріч представником фірми
• Страхівка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками (7 ночей).
• Екскурсії, вказані в програмі.

Подарунок від фірми:
• DVD диск
• Екскурсія по Львову

У вартість не включено
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Консульський збір 35?, крім категорії громадян, які звільняються від оплати, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 12 років, студенти денного стаціонару до 21 року. ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

ВАЖЛИВО:
• Доплата за одномісне розміщення по туру - 210 ?
• Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщенні в трьохмісних номерах!!!
• Документи приймаються від 60 до 10 днів до виїзду.
• Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!!!
(без особистого підпису туриста у спеціальній анкеті, який ознайомлений і згідний з цим пунктом, документи в роботу не приймаються).
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, день та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні або ж класом вищі.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобуса.
• Мінімальні кількість для виконання факультативних програм - 30 осіб
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"