Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук туру
Бронювання турів онлайн
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
На горнятко кави по-віденськи!

На горнятко кави по-віденськи!


Вік-енд в Відні!
Львів - Баден – Відень – Львів


Серпень - 20
Вересень - 10, 24
Жовтень - 15, 29
Листопад - 12, 26
Грудень - 3, 17, 30*

День 1.
П'ЯТНИЦЯ. Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії "Аккорд-тур".
09:00 – Подарунок від фірми – Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час... Вузенькими вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію... Вільний час.
19:30 – Збір групи на з/д вокзалі.
20:00 – Виїзд від Львівського з/д вокзалу. Переїзд і проходження кордону.

На горнятко кави по-віденськи!

День 2.
СУБОТА. 10:00 - Прибуття в милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня - близко і одночасно достатньо далеко, щоб дозволити відпочити від метушні та шуму великого міста. Здається, що час тут призупинив свій плин, щоб не турбувати спокій людини і дати йому можливість поринути у мрійливі роздуми... Відвідування термальних купалень «Römertherme» (10?) – заряд бадьорості і енергії на цілий день!
13:00 - Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів» – місто Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії.

У вільний час рекомендуємо:
• "Блиск і занепад Великої Імперії" (20?) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
17:00 – Рекомендуємо екскурсію - «Відень в вечірньому вбранні!» (45?) – Піднявшись на найвищу гору – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по–домашньому затишним…
20:00 - Переїзд (~70 км., територія Угорщини) і поселення в готель.

На горнятко кави по-віденськи!


День 3.
НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Відні.
09:00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (35?). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Його вважають одним із найкрасивіших зразків бароко в світі! Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Оце вже дійсно — кайзерівський розмах! Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.
13:00 – Рекомендуємо екскурсію «Імператриця Елізабет – правда і вигадка» (25?) - Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі. Особистість Елізабет - коханої імператора Франца Йосифа, - огорнута безліччю міфів і легенд. Вона була першою вершницею Європи і відомою красунею свого часу... слідкувала за фігурою, виснажуючи себе дієтами... коли їй було 15, "перший чиновник" великої Австрійської імперії попросив її руки... а після 30-ти років Сісі не позувала перед портретистами, бажаючи залишитись у віках молодою і неперевершеною... Правда змішалась з вигадкою... і вже вже важко відрізнити одне від іншого...
16:00 – Повернення на Україну.

На горнятко кави по-віденськи!


День 4.
ПОНЕДІЛОК.
Прибуття в Чоп приблизно в 2:00.
Прибуття до Львова приблизно в 8.00

На горнятко кави по-віденськи!


ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти. * - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 20 ?.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах.
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг.
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах та погодні умови.

У вартість входить:
• зустріч представником фірми на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі (Угорщина), сніданок (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, групова страховка.
• !!!! DVD диск з фільмом про Австрію

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35? (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"