Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук туру
Бронювання турів онлайн
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)

Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)
Егерсалок – Егер – Долина Красунь – Будапешт - Сентендре – Вишеград - Відень – Шонбрун – Бельведер


3 ночі в Будапешті + 1 ніч в Відні!!!


День 1.
СУБОТА.
Львів. Зустріч кожного туриста
09:00 – Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку по середньовіковому Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша..., гостино відкриває свої двері Стара Аптека, а кожний камінчик на площі Ринок несе через віка свою історію...
20:00 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд до Угорщини.

Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)


День 2.
НЕДІЛЯ.
Перше знайомство – термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» – місто Егерсалок!
І як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості – відвідання Велнес–Комплексу (10?)! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни…
Екскурсія в місто Егер – місто угорського бароко, термальних джерел і, звичайно ж, вина. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина». Так що після екскурсії, запрошуємо всіх на дегустацію в Долину Красунь!!! Прибуття в Будапешт. Поселення в готель.
20:00 – Вечірня програма «У світлі тисячі вогнів» з шампанським досхочу, на кораблику і по Дунаю (20?). Ночівля в готелі.

Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)


День 3.
ПОНЕДІЛОК.
Сніданок. Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це “Перлина Дунаю” – Будапешт! О! це Місто… Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок у ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчаються усі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і … сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається розкішна панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент…
Вільний час. Є можливість відвідати на вибір:
• один із самих старіших зоопарків Європи (6?)
• музей образотворчих мистецтв (5 ?)
• відпочити в термальних купальнях Сечені (9? / 4 год.)
легендарний угорський Парламент (10 ?)
16:00 – Рекомендуємо – Кінне шоу в парку Лазарів! (35?) Вершники та їх породисті скакуни продемонструють не лише майстерність древніх угорських воїнів, але й станцюють нам віденський вальс. Після перегляду шоу – найкращі традиції угорської гостинності – вечеря у супроводі веселої циганської музики. Повернення в Будапешт.
Ночівля в готелі.

Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)


День 4.
ВІВТОРОК.
Сніданок.
09:00 – Рекомендуємо – поїздку в Закрут Дунаю з екскурсією в Вишеград і Сентендре (30?). Вишеград - колишня столиця Угорщини, а згодом літня резиденція і улюблене місце відпочинку короля Матяша. Відвідини фортеці, звідки відкривається чудова панорама на Закрут Дунаю - гори, блакитний Дунай, невеликі острівки і, сховані поміж дерев, дахи будинків... Сентендре – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! Відвідування ювелірного центру «Caprice» – знайомство з історією Угорщини крізь призму коштовних каменів.
16:00 – Відвідини Тропікарію-Океанарію (6?) - найбільшого в Центральній Європі (розташований в торгівельному центрі "Кампона"). 8 залів (!) де вирує життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги і ліниві ієгуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом та блискавкою... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром... Вільний час.
20:00 - Під запальні акорди в національному ресторані "Пробуєм Угорщину на смак" (30-35?).
Ночівля в готелі.

Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)


День 5
СЕРЕДА.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію. Прибуття в Відень.
12:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії.
15:00 - Рекомендуємо екскурсію "Блиск і занепад Великої Імперії" (20?) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
18:00 – Рекомендуємо програму «Відень у вечірньому вбранні!» (45 ?) – Екскурсія починається з поїздки по святково освітленому вечірньому Рінгу. Піднявшись на найвищу гору – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по–домашньому затишним…
Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)


День 6.
ЧЕТВЕР.
Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци імперії – Шонбрун і Бельведер» (35?). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Його вважають одним із найкрасивіших прикладів бароко в світі! Палац Бельведер – це поєднання парадної величі і ненав’язливої простоти, широкого розмаху і доступності людині! Між двома палацами розкинувся парк з акуратно підстриженими кущами і низькими алеями; дерева не повинні розростатись і заступати вид на фонтани, парадні сходи, басейни, вази і статуї. … Тут завжди можна подихати свіжим повітрям і на мить відволіктись від суєти великого міста.
Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось уже дійсно — кайзерівський розмах: Шонбрун по площі приблизно рівний всьому "внутрішньому місту"! Справжньою окрасою цього барочного комплексу став прекрасний парк, Пальмовий будиночок, павільйон Глоріетта і зоосад (Тіргартен). Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.
15:00 – Повернення до України.

Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)


День 7.
П'ЯТНИЦЯ.
Прибуття в Чоп на час відправки поїзду №16.
Прибуття у Львів приблизно 7:30. Вільний час.

Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт)


ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
* - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 70 ?
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах та погодні умови

У вартість входить:
• зустріч представником фірми на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу (каву, чай під час санітарних зупинок).
• проживання в готелі обраної категорії, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі (по Будапешту, Егеру, Львову).
• дегустація егерських вин в Долині Красунь.
• супровід керівника групи, групова страховка.
• Подарунок від фірми – !!!! DVD диск з фільмом про Будапешт

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35? (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Готелі категорії Standart – це, як правило, готелі економ класу, оптимально віддалені від центру і знаходяться в межех міста, відповідають рівню 3*. Самі номери прості і акуратні, сніданки «шведський стіл» без особливих надмірностей. Базовими готелями є: Budapest 4*, Oriental 3*, Platanus 3*, Berlin 3*, Golden Park 4* та інші.

Готелі категорії Classic як правило набагато ближче до центру міста, або навіть в самому центрі. Номери в таких готелях більш комфортні, сніданки – також «шведський стіл», але набагато кращі, ніж в готелях категорії Standart. Ще одною відмінністю є наявність додаткових послуг, які в залежності від готелю пропонуються гостям додатково, або уже включені у вартість туру. Базовими готелями є: Arena 4*, Helia 4*, Ramada Plaza 4*, Hungaria 4*, Flamenko 4* та інші.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"