Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук туру
Бронювання турів онлайн
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Краще пиво - на Октоберфесті!

Краще пиво - на Октоберфесті!
Баден – Відень – Мюнхен


Вересень - 16, 19, 21

День 1.
Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.
09:00 – Подарунок від фірми – екскурсія «Тільки у Львові...». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію... Вільний час.
18:30 – Збір групи на залізничному вокзалі.
19:00 – Виїзд від Львовського залізничного вокзалу. Переїзд і проходження кордону.

Краще пиво - на Октоберфесті!


День 2.
Переїзд в Австрію.
11:00 - Прибуття в милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня - близько і одночасно достатньо далеко, щоб дозволити відпочити від метушні і шуму великого міста. Здається, що тут час призупинив свій плин, щоб не бентежити спокій людини і дати йому можливість помріяти і подумати… Відвідування термальних купалень «Römertherme» (10?) – заряд бадьорості і енергії на цілий день!
14:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто музики і великих музикантів, місто зачаровуюче і прекрасне... його справедливо називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю та теплотою... Це неймовірне місто! – вузенькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовний символ історії і долі Австрії.
17:00 – Рекомендуємо екскурсію - «Відень у вечірньому вбранні!» (45?) Піднявшись на найвищу гору – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по–домашньому затишним…
20:00 - Переїзд (~70км, територія Угорщини) і поселення в готель.

Краще пиво - на Октоберфесті!


День 3.
Сніданок. Виселення з готелю.
15:00 – Оглядова екскурсія «Мюнхен – Легенда Баварії…». Так, збулись-таки слова Людовіка I, майбутнього короля Баварії: «Я хочу зробити з Мюнхена місто, яке б додало Німеччині стільки честі, що той, хто не бачив би Мюнхена, не знав би справжньої Німеччини!» Мюнхен – справжнє місто–казка на півдні Німеччини і місце, де ніколи сумувати! Пивний фестиваль Октоберфест і Опера, ресторан «Хофбройхаус» і Пінакотека, завод BMW і футбольний клуб «Баварія» – ось чим славне це місто, де старі баварські традиції і сучасність гармонійно доповнюють один одного.
Жителі Мюнхена - щасливі люди! Їм дісталось гарне місто, з перевагами милої провінції, в той же час позбавлене недоліків великих агломерацій у вигляді шуму, стресу і смогу. Напевно, тому в його жителів м'який та веселий характер... І цілком закономірно, що саме тут народилось найяскравіше найулюбленіше свято для всього світу - Октоберфест. 5 міліонів чоловік зі всьго світу щорочно насолоджуються пивом, звареним виключно мюнхенськими пивоварнями. Гамір стоїт неймовірний, всі звуки змішались в один заплутаний клубок: люди їдять, сміються, розмовляють, співають, брязкають вилки і ложки, стукаються один об одний келихи пива, і... і все це під акомпанемент духового оркестру…
20:00 - Переїзд і поселення в транзитний готель.(~80 км від Мюнхену)

Краще пиво - на Октоберфесті!


День 4.
Сніданок. Вільний час в Мюнхені.
А свято триває… На Октоберфесті представлені зі своїми палатками всі мюнхенскі пивоварні: Spaten-Franziskaner-Brau, Augustiner, Paulaner, Hacker-Pschorr, Hofbrau и Lowenbrau. У відповідності до правил проведення Октоберфесту, на святі може розливатись лише мюнхенське пиво, зварене у відповідності з мюнхенским законом про чистоту пива…
Основним напоєм свята є спеціально зварене октоберфестівське пиво, яке можна прибдати лише цієї пори року. Воно витримується довше, ніж звичайне світле пиво, має яскраво виражений солодовий смак і міцність від 5,8 до 6,3 %. В якості закуски до пива дуже популярні смажені курочки "по-баварськи", величезні кренделя, білі мюнхенські сосиски, картопляний і капустяний салати…
Що й казати, Октоберфест – це веселе і відкрите свято життя у всіх його проявах!
17:00 – Повернення в Україну.

Краще пиво - на Октоберфесті!


День 5.
Прибуття до Львова приблизно в 12:00.

Краще пиво - на Октоберфесті!


У вартість входить:
• зустріч представником компанії на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування.
• !!!! DVD диск з фільмом про Німеччину

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35? (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 40 ?. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах.
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг і не відповідає за роботу митних і прикордонних служб.

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"