Транспортно-туристична компанія "Крайс"
Пошук туру
Бронювання турів онлайн
Пошук готелів в Болгарії
Наша компанія
 
Контакти
Адреса:

Україна, 58000
м. Чернівці
вул. О. Доброго, 15


Контакти:

Тел.: +38 0372 585034
+38 066 85 99 592
 
Тур до Європи - Подарунок до 8 березня! Краків + Прага

Подарунок до 8 Березня. Краків – Прага

7.03.2013 – 11.03.2013


1 день
18:00 Виїзд з Чернівців

2 день
09:00 орієнтовне прибуття в Краків.
Оглядова екскурсія.
Під час оглядової екскурсії по Кракову ми побачимо: Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, Королівський шлях, Головний Ринок – найбільша у Європі міська площа з оригінальною шахматною забудовою, Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, а рівно в полудень з 81-метрової вежі Маріацького костелу Св. Діви Марії- почуємо виконання хейналу – величної пісні , що виконується на трубі, в пам”ять про врятуванння Кракова у 13 ст. від захоплення татарськими кочівниками.
Eкскурсія на Вавель - Королівський Замок, включений в список ЮНЕСКО. З X по XVI вв. був королівською резиденцією. Ми також побачимо Кафедральний собор, в якому проходили коронації польських королів, королівські гробниці, Дзвін Сигізмунда.
Поселення в готель
Аквапарк (15 евро)
Величка (20 евро) – соляні шахти включені в список ЮНЕСКО. Вони існують з 14 ст, і являються найстарішими у світі безперервно діючими шахтами. Для відвідувачів відкриті штольні на 3-х рівнях від 64 до 135 м. під землею, включаючи величезну підземну каплицю з соляними скульптурами та люстрами.
Ночівля.

3 день.
Сніданок
08:00 виїзд до Праги
18:00 орієнтовне прибуття.
Поселення в готель.
Прогулянка по Влтаве (20 евро)
Ночівля

4 день
Сніданок
Оглядова екскурсія.
Пішохідна екскурсія Старим містом. Прагу недарма називають серцем Європи. Вона несхожа на жодне місто світу. Тільки Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних пам’яток, готичних замків і фортець, вузьких вуличок і величезних площ, вкритих бруківкою. Не варто забувати і надзвичайні природні краєвиди чеської столиці і її околиць. Навіть найвибагливіший турист знайде у Празі щось цікаве для себе. Вільний час на обід.
Пішохідна екскурсія по ПРАЗЬКОМУ ГРАДУ. Празький град для жителів Чехії - приблизно те ж саме, що для нас київський Хрещатик. Празький град - це й національний символ, і центр столиці, і предмет особливої гордості чехів. Страговський монастир, скарбниця Лоретт, собор св. Віта, Президентський палац, «Золота вуличка», Карлов міст...

Виїзд на Україну.

Ціна 130 євро. + 35 євро віза!

Пошук по сайту

Наші партнери
T

Туристична фірма

Ми в мережі
Транспортно-туристическая компания "Крайс"

  Головна :: Акції :: Партнерам :: Про нас :: Гарячі путівки  
Всі права захищені! Дизайн та розробка сайту - компанія "TWEAK"